pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Joga i ajurweda
Tytuł książki:

Joga i ajurweda

Autor książki:

Bartosz Niedaszkowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Galaktyka
Rok wyd.: 2015
Oprawa: twarda
Ilość stron: 432 s.
Wymiar: 240x165 mm
EAN: 9788375794090
ISBN: 978-83-7579-409-0
ISSN: 9788375794090
Data: 2015-06-08
38.91 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Joga i ajurweda - Bartosz Niedaszkowski - opis książki:

Ajurweda jest starożytnym systemem filozoficzno-medycznym. Pomaga radzić sobie z chorobami, dbać o umysł i ciało. Bartosz Niedaszkowski pokazuje czytelnikowi, że łącząc jogę z wiedzą ajurwedyjską wzmocnimy swój organizm i osiągniemy harmonię duchową.

Autor książki wyjaśnia, jak w zależności od konstrukcji człowieka (doszy) wprowadzić do codziennego życia zasady zawarte w starożytnej medycynie. W książce znajdziemy nie tylko liczne ćwiczenia jogi (asany, pranajamy, mudry) ale i zalecenia w zakresie odżywiania się. Z ich pomocą, czytelnik nauczy się m.in. jak odreagować całe dnie spędzone w pozycji siedzącej, radzić sobie z bólem, czy zwalczyć chroniczne zmęczenie i bezsenność. Ajurweda nie zajmuje się wyłącznie ciałem fizycznym. Rozpatruje całą istotę ludzką jako powiązane ze sobą ciało fizyczne, zmysły, umysł i duszę. Kiedy wszystkie te elementy składowe współpracują harmonijnie i spełniają swoje ściśle określone zadanie, odsłania się światło duszy, co prowadzi do osiągnięcia prawdziwego szczęścia i spełnienia duchowego.

Bartosz Niedaszkowski jest od ponad 15 lat zajmuje się fizjoterapią i nauką hatha jogi. Jest również właścicielem pracowni Yoga Medica na Mokotowie, w której stosuje nowatorską metodę rehabilitacji, łączącą jogę, ajurwedę oraz fizjoterapię.

Książka „Joga i ajurweda” - oprawa twarda - Wydawnictwo Galaktyka. Książka posiada 432 stron i została wydana w 2015 r. Cena 38.91 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Joga i ajurweda"
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Joga kręgosłupa - okładka książki
Joga kręgosłupa Alois Raab
Joga hormonalna - okładka książki
Joga hormonalna Dinah Rodrigues
Nauka o ajurwedzie w praktyce - okładka książki
Nauka o ajurwedzie w praktyce Acharya Balkrishna
Harvardzki poradnik skutecznego - okładka książki
Harvardzki poradnik skutecznego uczenia się Peter C. Brown, Henry L. Roediger III, Mark A. McDaniel
Produkty podobne: