pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Joga indyjski system leczniczy. Podstawowe metody i zasady
Tytuł książki:

Joga indyjski system leczniczy. Podstawowe metody i zasady

Dane szczegółowe:
Wydawca: Galaktyka
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 176 s.
Wymiar: 155x230 mm
EAN: 9788375796919
ISBN: 978-83-7579-691-9
Data: 2018-10-31
28.52  39.90  11.38 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Joga indyjski system leczniczy. Podstawowe metody i zasady - Swami Kuvalayananda, S.L. Vinekar - opis książki:

Nauka jogi i możliwości wykorzystania niektórych jej metod w terapii wielu chorób, głównie o charakterze psychosomatycznym, cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem. Leczenie jogą jest logiczną konsekwencją systemu filozoficznego traktującego człowieka jako integralną całość psychofizyczną i dążącego do utrzymania zarówno psychiki, jak i czynności fizjologicznych organizmu w stanie równowagi i na najwyższym poziomie ich możliwości.

Książka ta pozwoli lekarzom, biologom, psychologom oraz osobom zajmującym się wychowaniem fizycznym (zdrowotnym) na dokładne zapoznanie się z istotą tego systemu.

Swami Kuvalayananda oraz S.L. Vinekar, prekursorzy jogi, opisują jej wpływ na układy narządów człowieka (układ nerwowy, sercowo-naczyniowy, oddechowy, pokarmowy) i pomagają zrozumieć fizjologiczne skutki prawidłowego wykonywania asan, ćwiczeń oddechowych oraz praktyk oczyszczania.

Książka Joga - indyjski system leczniczy napisana została na specjalne życzenie Ministerstwa Zdrowia rządu Indii, aby każdy mógł zapoznać się z koncepcją terapii jogą.

Człowiek to integralna całość składająca się z umysłu, ciała oraz duszy. Joga - indyjski system leczniczy, klasyczny podręcznik, który pomimo upływu lat jest nadal w pełni aktualny, pozwoli ci zadbać o każdy z tych elementów.

Książka „Joga indyjski system leczniczy. Podstawowe metody i zasady” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Galaktyka. Książka posiada 176 stron i została wydana w 2018 r. Cena 28.52 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Joga indyjski system leczniczy. Podstawowe metody i zasady"
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Joga i ajurweda - okładka książki
Joga i ajurweda Bartosz Niedaszkowski