pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Jak mniej myśleć

Autor książki:

Christel Petitcollin

Dane szczegółowe:
Wydawca: Feeria
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 232 s.
Wymiar: 204x143 mm
EAN: 9788382251418
ISBN: 978-83-8225-141-8
Data: 2022-03-21
32.53  44.90  12.37 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Za dużo myślę.
Moi bliscy mówią, że jestem zakręcona i że zadaję sobie za dużo pytań.
W mojej głowie stale coś się kłębi czasem marzę o tym, żeby wcisnąć wyłącznik umysłu.
Mam wrażenie, że jestem z innej planety.
Nie mogę sobie znaleźć miejsca.
Czuję się niezrozumiany.
Czy chociaż jedno z tych zdań opisuje właśnie ciebie Jeśli tak, prawdopodobnie rozpoznasz się w profilu osoby nadwydajnej mentalnie. Cóż, bycie nadwydajnym bywa naprawdę męczące, ale twój mózg właśnie ten, który myśli zbyt wiele to prawdziwy skarb. Jego subtelność, złożoność i szybkość, z jaką działa, są naprawdę zdumiewające, a pod względem mocy można go porównać z silnikiem Formuły 1!
Ale bolid wyścigowy nie jest zwykłym samochodem. Gdy prowadzi go jakiś niezdara, może się okazać kruchy i niebezpieczny. Potrzebuje kierowcy najwyższej klasy i toru na swoją miarę, by wykorzystać swój potencjał.
Do tej pory to mózg wiódł cię po wertepach. Czas jednak, abyś przejął stery, i to już od dziś. Dzięki tej książce nauczysz się wykorzystywać niezwykłe możliwości swojego umysłu, który do tej pory wydawał się nie do ogarnięcia! A do tego poczujesz ulgę i wreszcie odetchniesz pełną piersią, akceptując siebie i swój fantastyczny umysł.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Książka "Jak mniej myśleć" - Christel Petitcollin - oprawa miękka - Wydawnictwo Feeria. Książka posiada 232 stron i została wydana w 2022 r. Cena 32.53 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]