pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Strategia prze-myślenia elementarz sukcesu czyli mały nie-poradnik ogromnych różnic i jak odzysk

Autor książki:

Piotr S. Wajda

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Poligraf
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 238 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788378567462
ISBN: 978-83-7856-746-2
Data: 2018-03-07
31.32 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Czy i Ty oczekujesz od życia czegoś więcej?
Niemal niezauważalnie zmieniasz obozy - z obozu dla młodych na obóz dla starych. Kim jesteś i jak inni będą mówić o Tobie w przyszłości? A przecież miało być inaczej. Czy jesteś tam, gdzie chcesz być, i masz to, co chciałeś mieć? Czy życie zrobiło Ci psikusa?
A może chciałbyś swoje życie odzyskać dla siebie?
Jest jak jest, ponieważ jesteś mentalnym analfabetą. W tym elementarzu znajdziesz wszystkie wskazówki pozwalające Ci nauczyć się myśleć. Poprawnie myśleć. Jeśli akurat Ty uważasz, że potrafisz poprawnie myśleć, skuś się, przeczytaj tę książkę, a przekonasz się, jak daleki jesteś od umiejętności poprawnego myślenia. Jeśli jednak uważasz, że to Ciebie nie dotyczy, bo Ty jesteś inny, to w tym przypadku, trzymając się powiedzenia "Wyjątek potwierdza regułę", istnieje duże prawdopodobieństwo, że się nie myliłem.

Ta lektura jest dla Ciebie! Życzę Ci głębokich przemyśleń i mnóstwa refleksji.

Książka "Strategia prze-myślenia elementarz sukcesu czyli mały nie-poradnik ogromnych różnic i jak odzysk" - Piotr S. Wajda - oprawa miękka - Wydawnictwo Poligraf. Książka posiada 238 stron i została wydana w 2018 r. Cena 31.32 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.