pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Siła emocji. Jak je rozpoznać, kontrolować i ułatwić sobie życie

Autor książki:

Thibaut Meurisse

Dane szczegółowe:
Wydawca: sensus
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 208x140 mm
EAN: 9788328393844
ISBN: 978-83-2839-384-4
Data: 2023-01-09
36.14 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Nie chłodne kalkulacje i logiczne myślenie, lecz emocje są tym, co kieruje Twoim życiem i w największym stopniu wpływa na Twoje samopoczucie. Jak sobie z nimi radzić i jak nimi zarządzać, aby budować dobre relacje z innymi ludźmi i z powodzeniem osiągać życiowe cele Odpowiedź na to trudne, ale jakże istotne pytanie znajdziesz podczas lektury tej książki. To kompletny przewodnik po ludzkich emocjach - jego poznanie ułatwi Ci panowanie nad nimi. Dzięki niemu nauczysz się zarządzania emocjami, a to, co dotychczas było Twoją słabością, przekujesz w swoją największą siłę!

Ten, kto rozpoznaje i kontroluje emocje, panuje nad sobą i swoim życiem. Łatwo powiedzieć, tylko jak to robić w praktyce Thibaut Meurisse nauczy Cię tego w sposób skuteczny i zrozumiały. Autor precyzyjnie i obrazowo wyjaśnia mechanizmy działania ludzkich emocji - posługuje się przykładami z życia, a naukowe teorie psychologiczne ubiera w przystępne dla każdego słowa. Poradnik obejmuje również przydatne na co dzień metody, dzięki którym nauczysz się zarządzać emocjami, nawet tymi najbardziej destruktywnymi, aby pozytywnie przełożyły się na Twoje samopoczucie i realizację życiowych celów.

Książka "Siła emocji. Jak je rozpoznać, kontrolować i ułatwić sobie życie" - Thibaut Meurisse - oprawa miękka - Wydawnictwo sensus. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2023 r. Cena 36.14 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.