pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Jak mniej się męczyć w zwyczajnym świecie. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych

Autor książki:

Christel Petitcollin

Dane szczegółowe:
Wydawca: Feeria
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 230 s.
Wymiar: 143x204 mm
EAN: 9788382251098
Data: 2022-01-12
31.11  44.90  13.79 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Pewnego dnia Christel Petitcollin, autorka bestsellerowych książek o nadwydajności mentalnej, zadała swoim czytelnikom pytanie: Gdyby ktoś mógł wam wyjaśnić, jak wygląda świat widziany oczami zwyczajnej, neurotypowej osoby, czego chcielibyście się o nim dowiedzieć i co pragnęlibyście w nim zobaczyć. Na podstawie ich odpowiedzi powstała ta książka.

Czujesz czasem przytłoczenie lub frustrację ludźmi wokół siebie  
Drażnią cię banalne rozmowy o niczym
Wydaje ci się, że wszyscy wokół wiedzą, o co chodzi w danej sytuacji i tylko ty się w niej nie odnajdujesz
Uważasz, że reguły, zgodnie z którymi zbudowany jest ten świat, są niesprawiedliwe, bezsensowne i zupełnie do ciebie nie pasują
Nie mieścisz się w żadnych schematach, w których zwykli ludzie wydają się tak dobrze funkcjonować
Nic dziwnego! Wiele osób nadwydajnych mentalnie i wysoko wrażliwych zupełnie nie odnajduje się w neurotypowym świecie. Okazuje się jednak, że każdy z nas może w nim żyć szczęśliwie. Wystarczy nieco lepiej go poznać -
Oto lektura wyjaśniająca schematy normalnego myślenia. Dzięki wytłumaczeniu subtelnych różnic między światem osób wysoko wrażliwych i nadwydajnych mentalnie a światem ludzi zwyczajnych pomoże ona odnaleźć się w świecie każdemu, kto myśli zbyt wiele i czuje się często niezrozumiany. Jeśli chcesz w końcu zrozumieć komunikaty wysyłane przez otoczenie, zdobyć kod do rzeczywistości i poczuć się dobrze w towarzystwie osób neurotypowych, koniecznie ją przeczytaj.

"Często czuję się kompletnie niedopasowana do świata. W mojej głowie wciąż kłębi się tysiąc myśli i pytań. A w głowach innych Jak myślą ci, którzy nie są nadwydajni mentalnie ani wysoko wrażliwi Dzięki Christel Petitcollin wreszcie to zrozumiałam i dobrze się wśród nich poczułam. Co za ulga..."
Maja, 22 lata
"Wiem, że łatwo udzielają mi się nastroje innych i czasem wolałabym się od nich oddzielić, żeby nie brać tego bagażu na siebie. Jednocześnie czuję, że nikt mnie nie rozumie i trudno mi znaleźć prawdziwych przyjaciół. A przy tym wiem, że muszę się dostosować. To wszystko często odbiera mi radość z życia... Dlatego bardzo ucieszyła mnie ta książka. Stała się moim pasem bezpieczeństwa i przewodnikiem z dedykacją."
Ania, 36 lat


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Książka "Jak mniej się męczyć w zwyczajnym świecie. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych" - Christel Petitcollin - oprawa miękka - Wydawnictwo Feeria. Książka posiada 230 stron i została wydana w 2022 r. Cena 31.11 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]