pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
książka:

Biegacz niezłomny. Odkryj potęgę siły oraz mobilności i biegaj bez kontuzji przez całe życie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Galaktyka
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 224 s.
Wymiar: 240x158 mm
EAN: 9788375794021
ISBN: 978-83-7579-402-1
ISSN: 9788375794021
Data: 2015-05-12
26.34  39.90  13.56 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Biegacz niezłomny. Odkryj potęgę siły oraz mobilności i biegaj bez kontuzji przez całe życie - Brian MacKenzie - opis książki:

Dla każdego biegacza ważna jest siła, szybkość i wytrzymałość organizmu. Jak je osiągnąć by jednocześnie nie dorobić się kontuzji? Odpowiedzią na to pytanie jest stworzony przez Briana Mac Kenzie trening mobilności. Zastosowane w nim ćwiczenia Cross Fit Endurance pozwalają poprawić wyniki, kondycję fizyczną a także ogólny stan zdrowia. Ważnym elementem programu jest wzmocnienie mięśni głębokich.

Celem jest zdrowie, a więc trenowanie rozmaitych partii ciała bez efektu nadmiernego przyrostu masy mięśniowej i niewłaściwego przeciążania stawów.

W książce Biegacz niezłomny zawarte są nie tylko szczegółowe plany treningowe, wskazówki jak przygotowywać się do biegu na każdym dystansie od 5 km., ale także zasady zdrowej diety, niezbędnej do osiągnięcia maksymalnych wyników.

Biegacz niezłomny jest obowiązkową lekturą dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania, którzy chcą by bieganie wiązało się z przyjemnością, a nie z kontuzjami.

"Mac Kenzie stworzył trenerom oraz biegaczom nieznane dotąd możliwości, pozwalające rozwiązywać rozmaite problemy trapiące zawodników w każdym wieku, na każdym poziomie zaawansowania i doświadczenia."

Dean Karnazes

Książka „Biegacz niezłomny. Odkryj potęgę siły oraz mobilności i biegaj bez kontuzji przez całe życie” - oprawa miękka - Wydawnictwo Galaktyka.

Książka posiada 224 stron i została wydana w 2015 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Biegacz niezłomny. Odkryj potęgę siły oraz mobilności i biegaj bez..."
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Bądź lepszym biegaczem. Naukowo - okładka książki
Bądź lepszym biegaczem. Naukowo opracowane techniki... Sally Edwards, Carl Foster, Roy M. Wallack
Bieganie długodystansowe - okładka książki
Bieganie długodystansowe Christof Baur, Bernd Thurner