pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
30 dni do zmian w związku
Tytuł książki:

30 dni do zmian w związku

Autor książki:

Edyta Zając

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 200 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788328332126
ISBN: 978-83-2833-212-6
Data: 2017-12-08
28.64  37.00  8.36 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Miesiąc, by JA i TY znowu znaczyło MY
Budowanie silnych relacji z ludźmi to jedno z najważniejszych wyzwań, jakie stoją przed człowiekiem. Idealny związek z drugim człowiekiem wyobrażamy sobie zwykle jako pewną, bezpieczną przystań, do której z radością wraca się z życiowych bitew zewnętrznego świata. Partnerzy, rodzice, rodzeństwo czy przyjaciele powinni się dobrze rozumieć, popierać, kochać? Będąc dla siebie nawzajem opoką, ramieniem, do którego zawsze można się przytulić. Myślisz może teraz: "to nie dla nas, między nami wszystko się już wypaliło, za późno, dziś łączą nas tylko dom, dzieci i kredyt?" Nie myśl tak dłużej. Podejmij wysiłek. Program dla ważnej dla Ciebie relacji rozpisany został zaledwie na trzydzieści dni, ale może zmienić go na zawsze. I tylko na lepsze. Możesz zadbać o relację z partnerem, ale i poprawić to, co jest między Tobą a Twoim przyjacielem, innym członkiem rodziny czy rodzicem. Dzięki projektowi:
-nauczycie się tworzenia więzi
-nabierzecie do siebie pozytywnego nastawienia
-zaczniecie się bardziej doceniać, podziwiać, okazywać sobie dobre emocje
-poradzicie sobie z konfliktami
-zbudujecie bezpieczną wspólną przestrzeń
-otworzycie się na poszukiwanie szczęścia
Cele brzmią dobrze? Bo są dobre! Tym bardziej, że ten precyzyjnie przygotowany plan jest całkiem realny i można go przeprowadzić w pojedynkę. Nie powstał bowiem po to, by zmienić Twojego partnera. Wręcz przeciwnie! Zamiast zastanawiać się nad tym, jak przerobić drugą osobę na własną modłę (co jest z góry skazane na porażkę), autorka proponuje skupić się na sobie: swoich emocjach, nastawieniu do relacji z ludźmi w ogóle, w szczególności zaś do tego konkretnego człowieka, który jest dla Ciebie ważny. Bo pracę nad związkiem należy zacząć od pracy nad sobą.

Powodzenia!

Edyta Zając - psycholog, certyfikowany trener i doradca psychologiczny. Od kilku lat tworzy bloga o psychologii oraz prowadzi popularne kursy psychologiczne online. Żona i mama trójki dzieci.

Książka "30 dni do zmian w związku" - Edyta Zając - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 200 stron i została wydana w 2017 r. Cena 28.64 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Edyta Zając - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Pogodzić różnice. Jak odbudować - okładka książki

Pogodzić różnice. Jak odbudować związek, odkrywając...

Andrew Christensen, Brian D. Doss, Neil S. Jacobson
Produkty podobne:
Blisko, nie za blisko. Terapeutyczne - okładka książki

Blisko, nie za blisko. Terapeutyczne rozmowy o...

Renata Mazurowska, Paweł Droździak
ABC ciąży i porodu - okładka książki

ABC ciąży i porodu

Angelika Tiefenbacher