pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Rodzic najlepszy pod słońcem. Cztery kroki do szczęśliwego dzieciństwa...
Tytuł książki:

Rodzic najlepszy pod słońcem. Cztery kroki do szczęśliwego dzieciństwa Twojego dziecka

Autor książki:

Edyta Zając

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 232 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788328355170
ISBN: 978-83-2835-517-0
Data: 2019-06-19
28.81  39.00  10.19 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Wystarczy tylko miesiąc, by stać się lepszą mamą, lepszym tatą...

Najlepszy rodzic pod słońcem, czyli jaki? Perfekcyjny, nieomylny i bezbłędny? Oddający sto procent swojego czasu dziecku czy może cieszący się własną, niezależną częścią życia? Czy można stać się najlepszym rodzicem, jeśli ma się za sobą trudne doświadczenia i nie raz, i nie dwa dokonało się nie najlepszego wyboru wychowawczego?
Rodzicielstwo to nieustający rozwój. Tę piękną przygodę zaczynamy jako czysta kartka i wraz z kolejnymi miesiącami uczymy się znaczenia słów "spełnione rodzicielstwo". I choć każdy z nas od czasu do czasu popełnia błędy lub podejmuje niezbyt dobre decyzje, nic nie jest stracone. Zawsze przecież można zacząć od nowa. Najlepszy pod słońcem rodzic jest w każdym z nas - trzeba tylko obudzić go ze snu.

Rozpocznij miesiąc pracy nad piękniejszym rodzicielstwem:
Zbuduj pokłady cierpliwości, z których możesz czerpać bez końca
Zadbaj o konsekwencję w działaniu i stwórz dzięki temu szczęśliwy dom
Stwórz z dzieckiem piękną relację
Zadbaj o swój rozwój, który będzie inspirować Twoje dziecko do własnych poszukiwań
W ciągu tych czterech tygodni przepracujesz najważniejsze tematy związane z Twoim kluczowym życiowym zadaniem - byciem matką lub ojcem. Przeanalizujesz to, co wydarza się w Twojej psychice, nastawieniu i emocjach, gdy wchodzisz w rolę rodzica. Ze swoich obserwacji wyciągniesz budujące wnioski i na ich podstawie wprowadzisz zmiany, które uczynią Cię rodzicem najlepszym pod słońcem, czyli szczęśliwym!
O autorze
Edyta Zając - jest psychologiem, trenerem oraz autorką książek psychologicznych i bloga poświęconego psychologii. Od kilku lat prowadzi kursy online, które umożliwiają współpracę z psychologiem bez wychodzenia z domu. Jest żoną Mirka oraz mamą trójki dzieci.

Książka "Rodzic najlepszy pod słońcem. Cztery kroki do szczęśliwego dzieciństwa Twojego dziecka" - Edyta Zając - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 232 stron i została wydana w 2019 r. Cena 28.81 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Edyta Zając - autor m.in.:
Produkty podobne:
Baby and the city Warszawa. Przewodnik - okładka książki

Baby and the city Warszawa. Przewodnik po rodzicielstwie...

Paulina Guzik, Joanna Gabis-Słodownik