pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Zwyciężaj w biznesie! Strategie i taktyki wojenne na biznesowym polu...
książka:

Zwyciężaj w biznesie! Strategie i taktyki wojenne na biznesowym polu walki

autor:

Brian Tracy

Dane szczegółowe:
Wydawca: MT Biznes
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 140x215 mm
EAN: 9788380872875
ISBN: 978-83-8087-287-5
Data: 2018-11-09
32.02  49.90  17.88 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Zwyciężaj w biznesie! Strategie i taktyki wojenne na biznesowym polu walki - Brian Tracy - opis książki:

Biznes to wojna! Wykorzystaj sprawdzone strategie militarne by odnieść zwycięstwo w życiu zawodowym i prywatnym.

Jako autor bestsellerów i ceniony trener Brian Tracy wie co nieco o odnoszeniu sukcesów. W Zwyciężaj w biznesie! udowadnia, że te same zasady, które pomagały dowódcom zwyciężać podczas militarnych kampanii, mogą również być zastosowane, aby osiągnąć sukces w życiu zawodowym i prywatnym. W tym zaktualizowanym wydaniu Tracy przedstawia dwanaście kluczowych strategii wykorzystywanych przez wielkich dowódców i pokazuje, jak zastosować je w prawie każdej sytuacji, by:
koncentrując się na silnych stronach osiągać cele, zyskać przewagę i opracować najlepszy plan działania dzięki zdobyciu cennych informacji, podejmować decyzje kiedy atakować, a kiedy się bronić, jak najlepiej wykorzystywać element zaskoczenia. Zwyciężaj w biznesie! jest książką pełną cennych porad, dzięki którym nabywasz praktyczne umiejętności i otrzymujesz mapę pozwalającą na uwolnienie potencjału i osiągnięcie każdego celu, jaki przed sobą postawiłeś.

Dowiesz się z niej, jak stosować każdą z kluczowych zasad strategii militarnej we wszystkim, co robisz. Nauczysz się, jak myśleć i planować w sposób strategiczny, koncentrować posiadane umiejętności i zasoby, korzystać z możliwości, zabezpieczać się przed komplikacjami, pracować bardziej efektywnie i maksymalizować szanse na sukces. Nauczysz się, jak osiągać zwycięstwo we wszystkim, co robisz. Nauczysz się z niej również, jak wygrywać kluczowe bitwy, takie, które naprawdę mają znacznie. Dowiesz się, jak w najbliższych kilku latach osiągnąć więcej, niż inni osiągają w czasie całego życia.

***
Brian Tracy jest supergwiazdą. (...) Uczy krok po kroku, jak startując z niczego dochodzić do rzeczy wielkich.

MARK VICTOR HANSEN, współautor książki Balsam dla duszy
Jeśli kiedykolwiek miałeś okazję czytać jedną z książek Briana, wiesz, że przed tobą jest doświadczenie, które może zmienić twoje życie.

Dr TONY ALESSANDRA, autor książki People Smart in Business oraz założyciel i prezes firmy Assessments 24x7
***
Brian Tracy jest jednym z czołowych mówców biznesowych i motywacyjnych na świecie. Przemawiał do ponad pięciu milionów ludzi podczas pięciu tysięcy seminariów i warsztatów prowadzonych w siedemdziesięciu pięciu krajach. Jest prezesem Brian Tracy International. Napisał także osiemdziesiąt książek na temat zawodowego i osobistego sukcesu, które zostały sprzedane w milionach egzemplarzy i przetłumaczone na dwadzieścia cztery języki.

Książka „Zwyciężaj w biznesie! Strategie i taktyki wojenne na biznesowym polu walki” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo MT Biznes.

Książka posiada 304 stron i została wydana w 2018 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Zwyciężaj w biznesie! Strategie i taktyki wojenne na biznesowym polu..."
Brian Tracy - autor m.in.:
Zarządzanie czasem - okładka książki
Zarządzanie czasem Brian Tracy;
Maksimum osiągnięć - okładka książki
Maksimum osiągnięć Brian Tracy;
Produkty podobne:
Mów i zwyciężaj - okładka książki
Mów i zwyciężaj Brian Tracy