pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Odwyk mentalny Pięć kroków do lepszej codzienności

Autor książki:

Erik Bertrand Larssen

Dane szczegółowe:
Wydawca: SAW Smak Słowa
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 164 s.
Wymiar: 148x206 mm
EAN: 9788366420625
ISBN: 978-83-6642-062-5
Data: 2021-10-05
23.77 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

ERIK BERTRAND LARSSEN to najsłynniejszy trener mentalny w Norwegii, który odniósł olbrzymi sukces również jako autor książek i wykładowca. Pracuje z gwiazdami sportu i z ludźmi biznesu, ale także z zupełnie zwyczajnymi kobietami i mężczyznami, którym pomaga stawać się lepszymi wersjami samych siebie.

Ta książka opowiada o tym, jak stworzyć sobie wspaniałą codzienność, niezależnie od punktu wyjścia. Autor szczerze i otwarcie mówi o własnych porażkach, wyjaśniając, jak każdy z nas - na drodze drobnych zmian i korekt - może stać się zwycięzcą we własnym życiu.

Erik Bertrand Larssen był zawodowym żołnierzem, służył w wojskach specjalnych, ukończył też studia ekonomiczne. Został odznaczony medalem za zasługi dla obronności kraju. Od niemal piętnastu lat motywuje ludzi w Norwegii i poza jej granicami do wprowadzania zmian w swoim życiu. Jego wcześniejsze książki: Bez litości, Hell week oraz Tu i teraz, zostały przetłumaczone na trzynaście języków i sprzedały się w łącznym nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy.

Książka "Odwyk mentalny Pięć kroków do lepszej codzienności" - Erik Bertrand Larssen - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo SAW Smak Słowa. Książka posiada 164 stron i została wydana w 2021 r. Cena 23.77 zł. Zapraszamy na zakupy!