pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Wylecz cukrzycę. Rewolucyjny program żywieniowy zapobiegający chorobie...
Tytuł książki:

Wylecz cukrzycę. Rewolucyjny program żywieniowy zapobiegający chorobie i cofający jej skutki

Autor książki:

Joel Fuhrman

Dane szczegółowe:
Wydawca: Vital
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 344 s.
Wymiar: 205x145 mm
EAN: 9788364278259
ISBN: 978-83-64278-25-9
Data: 2014-07-03
26.09  30.08  3.99 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Wylecz cukrzycę. Rewolucyjny program żywieniowy zapobiegający chorobie i cofający jej skutki - opis książki:

W przeciwieństwie do obiegowej opinii, cukrzyca nie jest chorobą nieuleczalną.

Nie musi także skracać życia, ani skutkować wysokim ciśnieniem krwi, chorobami serca, niewydolnością nerek, ślepotą czy innymi zagrażającymi życiu dolegliwościami. Tak naprawdę większość chorych na nią może w bardzo prosty sposób całkowicie odzyskać zdrowie i przestać przyjmować leki.

Autor, opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokazuje, jak zapobiegać, a także leczyć cukrzycę oraz towarzyszące jej dolegliwości, jednocześnie pozbywając się zbędnych kilogramów. A wszystko dzięki diecie bogatej w składniki odżywcze aktywujące samouzdrawiające mechanizmy ludzkiego ciała.

Doktor Fuhrman - dyplomowany lekarz medycyny, specjalista w dziedzinie żywienia i dietetyki oraz autor bestselleru ,,Superodporność - prezentuje prosty plan, którego podstawą są pyszne, zdrowe posiłki. Zaczyna on działać już pierwszego dnia od jego zastosowania i natychmiast otwiera przed Tobą drogę ku długiemu, dobremu i wolnemu od chorób życiu. Wyjaśnia, jak wyeliminować skoki cukru, ograniczyć ilość przyjmowanej insuliny lub nawet w ogóle ją odstwić, uzyskać prawidłową, stabilną wagę ciała oraz uniknąć problemów zdrowotnych.

Prezentowany w książce program jest skuteczny zarówno w przypadku cukrzycy typu 1 jak i typu 2, czego dowodem jest ponad dziesięć tysięcy pacjentów doktora Fuhrmana wyleczonych w przeciągu jego dwudziestoletniej praktyki lekarskiej.

Nastał kres cukrzycy!

Książka "Wylecz cukrzycę. Rewolucyjny program żywieniowy zapobiegający chorobie i cofający jej skutki" - Joel Fuhrman - oprawa miękka - Wydawnictwo Vital. Książka posiada 344 stron i została wydana w 2014 r. Cena 26.09 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]