pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Makrobiotyka. Ścieżka do całkowitego zdrowia. Kompletny przewodnik...
Tytuł książki:

Makrobiotyka. Ścieżka do całkowitego zdrowia. Kompletny przewodnik naturalnego zapobiegania i przeciwdziałania ponad 200 przewlekłym chorobom i zaburzeniom

Autor książki:

Michio Kushi, Alex Jack

Dane szczegółowe:
Wydawca: KOS
Rok wyd.: 2016
Oprawa: twarda
Ilość stron: 640 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788376491097
ISBN: 978-83-7649-109-7
Data: 2016-06-03
58.88  92.00  33.12 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Od pożywienia zależy wszystko, jest lekarstwem uniwersalnym...

Michio Kushi i Alex Jack, wybitni popularyzatorzy makrobiotyki, wierzą, że prawie każdej dolegliwości człowieka - od przeziębienia po raka - można zaradzić, a często także ją wyleczyć,
poprzez zrównoważenie przepływu energii wewnętrznej (ki).

Najskuteczniejszym sposobem jest spożywanie właściwych pokarmów, zgodnie z własnymi potrzebami. W niniejszym wspaniałym przewodniku ukazują oni podstawy makrobiotycznego sposobu jedzenia i życia, wyjaśniając, jak możemy wykorzystać to potężne źródło uzdrawiania, aby stać się zdrowszymi i szczęśliwszymi, zapobiegać albo przynosić ulgę w ponad 200 dolegliwościach, schorzeniach albo zaburzeniach, zarówno fizycznych, jak i psychicznych.

To encyklopedyczne kompendium podstaw makrobiotyki, środków leczniczych, jadłospisów i przepisów uwzględnia najnowsze podejścia i praktyki w społeczności makrobiotycznej. Autorzy integrują wszystkie informacje w formie jedynego w swoim rodzaju przewodnika po uzdrawianiu makrobiotycznym, od AIDS, poprzez alergie, zapalenie stawów, raka, cukrzycę, aż po choroby serca. Wyjaśniają również, co musimy wiedzieć, aby zacząć korzystać z prawdziwej diety makrobiotycznej, która zapewni nam pełną równowagę. Książka podaje dokładne narzędzia i wiedzę, których potrzebujemy aby zbudować silne, aktywne ciało i radosny, twórczy umysł.

Książka "Makrobiotyka. Ścieżka do całkowitego zdrowia. Kompletny przewodnik naturalnego zapobiegania i przeciwdziałania ponad 200 przewlekłym chorobom i zaburzeniom" - Michio Kushi, Alex Jack - oprawa twarda - Wydawnictwo KOS. Książka posiada 640 stron i została wydana w 2016 r. Cena 58.88 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
4-godzinny tydzień pracy - okładka książki

4-godzinny tydzień pracy

Timothy Ferriss
Produkty podobne:
Makrobiotyka - okładka książki

Makrobiotyka

Madhavi Guemoes