pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Wielka czwórka. Ukryte DNA: Amazon, Apple, Facebook i Google
Tytuł książki:

Wielka czwórka. Ukryte DNA: Amazon, Apple, Facebook i Google

Autor książki:

Scott Galloway

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 368 s.
Wymiar: 135x215 mm
EAN: 9788380623255
ISBN: 978-83-8062-325-5
Data: 2018-10-01
26.91  39.90  12.99 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Bestseller "New York Timesa"
Amazon, Apple, Facebook i Google to najbardziej wpływowe firmy na świecie.

Prawie każdy uważa, że wie, jak osiągnęły taką pozycję.

Prawie każdy się myli.

Scott Galloway zadaje fundamentalne pytania: jak wielka czwórka infiltruje nasze życie, że nie sposób jej pominąć ani zbojkotować? Dlaczego rynek i ludzie wybaczają jej grzechy, które pogrążyłyby inne firmy? I czy ktokolwiek jest w stanie się jej przeciwstawić? Ujawnia skrzętnie skrywane strategie wielkiej czwórki i to, jak sprawnie manipuluje ona naszymi podstawowymi potrzebami emocjonalnymi. Pokazuje też, jak wykorzystać wiedzę o niej we własnej drodze na szczyt, bo bez względu na to, czy chce się być dla wielkiej czwórki konkurencją, partnerem w biznesie czy tylko żyć w zdominowanym przez nią świecie, trzeba ją zrozumieć.

Jedyna tego rodzaju książka. Nie tylko informacja i analiza, ale i niezła rozrywka. Już nigdy nie spojrzysz na te cztery firmy w taki sam sposób. - Jonah Berger, autor Efektu wirusowego w biznesie.

Scott Galloway jest szczery i prowokujący. Jego książka wyzwala reakcję "uciekaj albo walcz" i zmusza do nieszablonowego myślenia. - Calvin Mc Donald, dyrektor naczelny Sephory.

Wielka czwórka jest lekturą obowiązkową i ma niezwykłą siłę rażenia, jak sam Scott Galloway, który przenikliwie, zabawnie i kąśliwie kojarzy fakty. Tak jak podczas swoich legendarnych wykładów MBA Galloway nie owija tu w bawełnę, nie szczędząc zasłużonej krytyki tytanom biznesu i niszczycielskim korporacjom. - Adam Alter, autor Siły podświadomości.

Profesor Scott Galloway z Uniwersytetu Nowojorskiego w bezpardonowy sposób ujawnia, jak Amazon, Apple, Facebook i Google budują swoje imperia. -"Publishers Weekly", Dziesięć najważniejszych biznesowych książek jesieni 2017.

Jeżeli jest gdzieś znawca firm z zakresu nowych technologii bardziej bezpardonowy, bardziej opiniotwórczy i szybciej wypowiadający swoje poglądy niż Scott Galloway, to ja go jeszcze nie spotkałem. Albo jej. - Philip Elmer-De Witt, "Fortune"
Scott Galloway jest wirtuozem przykuwania uwagi publiczności i robi to inteligentnie, rozważnie, czasem sarkastycznie, a często zabawnie. - Joanne Tombrakos, "Huffington Post"

Książka "Wielka czwórka. Ukryte DNA: Amazon, Apple, Facebook i Google" - Scott Galloway - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Rebis. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2018 r. Cena 26.91 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Scott Galloway - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Mistrzowskie prezentacje. Slajdowy - okładka książki

Mistrzowskie prezentacje. Slajdowy poradnik mówcy...

Agata Rzędowska, Jerzy Rzędowski