pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

W zdrowym ciele zdrowy mózg

Autor książki:

Anders Hansen

Dane szczegółowe:
Wydawca: ZNAK
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 256 s.
Wymiar: 192x159 mm
EAN: 9788324053568
ISBN: 978-83-2405-356-8
Data: 2018-08-01
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Skandynawski bestseller, który odkrywa tajemnice mózgu
Już po 6 tygodniach odpowiedniego treningu można odczuć pozytywne oddziaływanie ruchu na mózg. Odpowiednie dawki aktywności fizycznej mogą być lekarstwem na stres i niepokój oraz znacznie poprawiają sprawność i wydolność mózgu. Już 20 minut porannego biegu pozytywnie wpływa na zdolność koncentracji i podnosi poziom dopaminy. Z kolei dobrze zaplanowany trening interwałowy uśmierza lęk i niepokój.

Anders Hansen - popularny w Szwecji psychiatra - w przystępny i zrozumiały sposób wyjaśnia, jak zbudowany jest mózg, i odkrywa jego tajemnice. Dzięki tej wiedzy możemy poprawić nasze samopoczucie i działanie mózgu. Badania Hansena pokazują, że ruch i odpowiednie postępowanie z ciałem są dla mózgu lepsze niż wszystkie możliwe suplementy. W książce znajdziesz też historie pacjentów i konkretne wskazówki, dzięki którym wytrenujesz swój mózg.

Książka, którą zachwycili się Szwedzi - przez miesiące nie schodziła z list bestsellerów.

Anders Hansen jest szwedzkim lekarzem, specjalistą w dziedzinie psychiatrii w Instytucie Karolinska. W swojej najnowszej książce w zrozumiały sposób tłumaczy najnowsze odkrycia neurobiologii oraz wyjaśnia, jak możemy wykorzystać je w codziennym życiu.

Książka "W zdrowym ciele zdrowy mózg" - Anders Hansen - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo ZNAK. Książka posiada 256 stron i została wydana w 2018 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]