pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Podatek od złudzeń. Sposoby cichego zniewalania i wywłaszczania społeczeństwa...
Księgarnia »
Książki »
książka:

Podatek od złudzeń. Sposoby cichego zniewalania i wywłaszczania społeczeństwa oraz Droga do wolności

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Poligraf
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 170 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788378561811
ISBN: 978-83-7856-181-1
Data: 2013-12-18
38.89  49.00  10.11 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Podatek od złudzeń. Sposoby cichego zniewalania i wywłaszczania społeczeństwa oraz Droga do wolności - Piotr S. Wajda - opis książki:

Książka ta ukazuje, za pomocą jakich sposobów społeczeństwo polskie okradane jest z posiadanych wartości, mając jedynie oficjalny wybór: ,,czy zabierze Ci pieniądze rabuś czy złodziej. Sposoby te, w pełni propagowane przez marionetkowe rządy zarówno Polski, jak i pozostałych państw tego świata, doprowadzić mają docelowo do absolutnego wywłaszczenia i zniewolenia. Popierane i napędzane przez manipulacje medialne tzw. wolnych mediów prowadzą do ogłupienia społeczeństwa, natomiast celowy brak edukacji finansowej w szkolnictwie - do finansowego analfabetyzmu. Książka opisuje jednak nie tylko narzędzia zniewalające społeczeństwo, ale wskazuje również fundamentalną, dostępną każdemu podstawę uniezależnienia się od systemu finansowo-monetarnego z zachowaniem pełnej poufności. Tym samym, dzięki ponadczasowym prawdziwym wartościom, zabezpieczenia i zachowania wartości siły nabywczej dla swoich środków płatniczych, co pozwala każdemu na osiągnięcie finansowej wolności.

Są trzy etapy reakcji na przekaz informacji niezgadzających się z obecnym stanem posiadanej wiedzy. Etap pierwszy to absolutne odrzucenie przekazu. Numer dwa, to wyśmiewanie i sprowadzanie przekazanej informacji do poziomu nierzetelnej, kłamliwej czy niepoważnej. Etapem trzecim jest akceptacja przekazu. Nie chcę, aby ktokolwiek wierzył lub nie wierzył w to, co opisane jest w tej książce.

Życzę jednak wszystkim Czytelnikom otwarcia umysłów oraz koncentracji na faktach, na których bazuje ta publikacja.

Przede wszystkim jednak życzę Państwu zdrowia, sukcesów i WOLNOŚCI.

Książka „Podatek od złudzeń. Sposoby cichego zniewalania i wywłaszczania społeczeństwa oraz Droga do wolności” - oprawa miękka - Wydawnictwo Poligraf.

Książka posiada 170 stron i została wydana w 2013 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Podatek od złudzeń. Sposoby cichego zniewalania i wywłaszczania społeczeństwa..."
Piotr S. Wajda - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Zakazany pieniądz - okładka książki
Zakazany pieniądz Aleksander Piński, Jan Piński
Złoty spisek - okładka książki
Złoty spisek Ferdinand Lips
Produkty podobne: