pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Podatek od złudzeń. Sposoby cichego zniewalania i wywłaszczania społeczeństwa oraz Droga do wolności

Autor książki:

Piotr S. Wajda

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Poligraf
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 170 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788378561811
ISBN: 978-83-7856-181-1
Data: 2013-12-18
34.88 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Książka ta ukazuje, za pomocą jakich sposobów społeczeństwo polskie okradane jest z posiadanych wartości, mając jedynie oficjalny wybór: ,,czy zabierze Ci pieniądze rabuś czy złodziej. Sposoby te, w pełni propagowane przez marionetkowe rządy zarówno Polski, jak i pozostałych państw tego świata, doprowadzić mają docelowo do absolutnego wywłaszczenia i zniewolenia. Popierane i napędzane przez manipulacje medialne tzw. wolnych mediów prowadzą do ogłupienia społeczeństwa, natomiast celowy brak edukacji finansowej w szkolnictwie - do finansowego analfabetyzmu. Książka opisuje jednak nie tylko narzędzia zniewalające społeczeństwo, ale wskazuje również fundamentalną, dostępną każdemu podstawę uniezależnienia się od systemu finansowo-monetarnego z zachowaniem pełnej poufności. Tym samym, dzięki ponadczasowym prawdziwym wartościom, zabezpieczenia i zachowania wartości siły nabywczej dla swoich środków płatniczych, co pozwala każdemu na osiągnięcie finansowej wolności.

Są trzy etapy reakcji na przekaz informacji niezgadzających się z obecnym stanem posiadanej wiedzy. Etap pierwszy to absolutne odrzucenie przekazu. Numer dwa, to wyśmiewanie i sprowadzanie przekazanej informacji do poziomu nierzetelnej, kłamliwej czy niepoważnej. Etapem trzecim jest akceptacja przekazu. Nie chcę, aby ktokolwiek wierzył lub nie wierzył w to, co opisane jest w tej książce.

Życzę jednak wszystkim Czytelnikom otwarcia umysłów oraz koncentracji na faktach, na których bazuje ta publikacja.

Przede wszystkim jednak życzę Państwu zdrowia, sukcesów i WOLNOŚCI.

Książka "Podatek od złudzeń. Sposoby cichego zniewalania i wywłaszczania społeczeństwa oraz Droga do wolności" - Piotr S. Wajda - oprawa miękka - Wydawnictwo Poligraf. Książka posiada 170 stron i została wydana w 2013 r. Cena 34.88 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.