pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Efektywny zespół. Jak razem osiągnąć więcej? Strategie budowania silnego zespołu

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edgard
Rok wyd.: 2016
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 264 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788377887783
ISBN: 978-83-7788-778-3
Data: 2016-08-30
27.39 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Zamierzasz wprowadzić zmiany w organizacji i wdrożyć zdrowe normy zespołowe? Szukasz nowych sposobów wspierania pracowników, aby w pełni wykorzystać ich potencjał? Chcesz, by twój zespół był jeszcze skuteczniejszy i silniejszy? Dzięki lekturze tego poradnika szybko znajdziesz rozwiązanie konkretnego problemu i przygotujesz długofalowy plan działania. Różnorodne techniki i narzędzia pomogą stworzyć przyjazną kulturę organizacyjną, w której podstawowymi motywatorami pracowników będą współdziałanie, akceptacja i pokonywanie własnych ograniczeń.

Opracowana przez doświadczone trenerki biznesu książka pomoże menedżerom i liderom wybrać najlepsze metody działania, które będą podstawą budowania dobrych relacji oraz tworzenia silnych zespołów skoncentrowanych na wspólnym celu. Pracownikom dużych firm i organizacji pozwoli zaś lepiej radzić sobie w sytuacjach konfliktowych.

Sprawdź, co zrobić, gdy:

- w zespole jest trudny pracownik, który sabotuje wspólne cele,

- pracownicy wciąż potrzebują ekstradoładowania, by realizować swoje zadania,

- grupa wywiera presję na osoby o odmiennej opinii,

- decyzje i działania są odkładane w czasie, aż do ostatniej chwili,

- pracownicy starają się udowodnić, że nie da się wprowadzić koniecznej zmiany.

O autorkach:
Inga Bielińska - partner zarządzający i założyciel Value Plus, wiceprezes International Coach Federation Polska, certyfikowany coach ICF. Wykładowca poznańskich uczelni. Prowadzi programy rozwojowe z zakresu budowania strategii, zarządzania zespołem, komunikacji w zespołach projektowych i szeroko rozumianych kompetencji miękkich. Pracuje w środowiskach międzynarodowych (w językach polskim i angielskim).

Zofia Jakubczyńska - partner zarządzający i założyciel Value Plus, wykładowca z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Wspiera zarządy i liderów w budowaniu i umacnianiu zespołów. Szkoli menedżerów sił sprzedaży w kierowaniu pracą regionów metodą coaching on the job. Pracuje z liderami przygotowującymi się do awansu wewnętrznego.

Książkę polecają:
Bardzo się cieszę, że powstała ta książka! Wyjaśnia, co wpływa na sukces każdego zespołu oraz na mnie jako lidera. Pobudza do autorefleksji, a przy tym łączy podejście coachingowe do diagnozowania aktualnej sytuacji z budowaniem planu działania. Zaprezentowane w książce narzędzia to obowiązkowy zestaw do wykorzystywania w codziennej pracy menedżerskiej. Efektywny zespół dołączam do listy rekomendowanych przeze mnie książek, które powinien przeczytać każdy menedżer.

Dorota Duszyńska, Dyrektor HR Bonduelle Polska
Na rynku jest wiele poradników, które wskazują problemy, ale nie dają rozwiązań. Ta książka wyróżnia się na tym tle - aż kipi od przykładów, technik, metod i tricków możliwych do natychmiastowego zastosowania zarówno podczas szkoleń, jak i w codziennej pracy. Efektywny zespół to obowiązkowa lektura w bibliotece każdego szefa i szkoleniowca.

Katarzyna Majewska, Kierownik ds. szkoleń wewnętrznych, Intermarché
100% praktyki! Autorki doskonale opracowały zagadnienia, które dla wielu menedżerów stanowią codzienne wyzwanie. Jako lider znalazłam w książce zestaw menedżerskich narzędzi. Jako trener - mnóstwo inspiracji.

Beata Kapcewicz, Prezes Momentum Trainers Group

Książka "Efektywny zespół. Jak razem osiągnąć więcej? Strategie budowania silnego zespołu" - Inga Bielińska, Zofia Jakubczyńska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Edgard. Książka posiada 264 stron i została wydana w 2016 r. Cena 27.39 zł. Zapraszamy na zakupy!