pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Rachunkowość finansowa i podatkowa

Autor książki:

Teresa Cebrowska

(red.)
Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 724 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788301164287
ISBN: 978-83-0116-428-7
Data: 2013-10-25
99.23 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Nowe, uaktualnione i poszerzone wydanie cieszącego się dużą popularnością podręcznika z dziedziny rachunkowości finansowej z uwzględnieniem zagadnień podatkowych! Autorzy powołują się na najnowsze rozwiązania prawne, obowiązujące w 2010 roku, w tym: zmiany w ustawie o rachunkowości i prawie podatkowym, nowe i zmienione Międzynarodowe Standardy Rachunkowości oraz Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej, zmiany w prawie UE.

Kompleksowe ujęcie tematu przy zachowaniu jasnego i przejrzystego języka to niewątpliwe atuty książki. Ponadto do jej zalet można zaliczyć: osadzenie rachunkowości w otoczeniu prawno-podatkowym, bogata i wieloaspektowa interpretacja prezentowanych zagadnień, zarówno teoretyczne, jak i praktyczne przedstawienie omawianych zagadnień.

Podręcznik jest przeznaczony dla: studentów kierunków ekonomicznych i prawno-ekonomicznych, dyrektorów finansowych, głównych księgowych i pracowników służb finansowo-księgowych, biegłych rewidentów, właścicieli i pracowników biur rachunkowych, doradców podatkowych.

Autorami podręcznika są doświadczeni dydaktycy, pracownicy naukowi Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, członkowie wielu ogólnopolskich gremiów naukowych, doradczych i samorządowych oraz biegli rewidenci.

Książka "Rachunkowość finansowa i podatkowa" - Teresa Cebrowska (red.) - oprawa miękka - Wydawnictwo Naukowe PWN. Książka posiada 724 stron i została wydana w 2013 r. Cena 99.23 zł. Zapraszamy na zakupy!