pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Analiza finansowa przedsiębiorstwa. Wskaźniki i decyzje w zarządzaniu

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 454 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788301194796
ISBN: 978-83-0119-479-6
Data: 2017-10-03
90.12 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Nowe wydanie cieszącego się od lat niesłabnącym zainteresowaniem, kompleksowego podręcznika z dziedziny analizy finansowej przedsiębiorstwa. Autorzy uwzględnili w nim najnowsze osiągnięcia badawcze w tym zakresie oraz stosowane w praktyce standardy, modele i metody pracy.

Książa zawiera odniesienia do:
- zarządzania wartością,
- międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej i ustawy o rachunkowości,
- finansowania projektów inwestycyjnych ze środków UE oraz finansowania start-upów.

Omówione narzędzia analizy finansowej umożliwiają wielopłaszczyznowe podejście do problemów pojawiających się w praktyce. Przedstawione rozważania są ukierunkowane na przedsiębiorstwa różnej wielkości oraz znajdujące się na różnych etapach rozwoju.

Książka została napisana z myślą o studentach wyższych szkół ekonomicznych, uniwersytetów, politechnik i akademii rolniczych jako podręcznik do przedmiotów takich jak: Analiza ekonomiczna, Analiza finansowa, Analiza przedsiębiorstw, Finanse przedsiębiorstw, Analiza sprawozdań finansowych. Jest to również cenne źródło wiedzy dla studentów studiów podyplomowych na kierunkach Analiza finansowa, Kondycja finansowa przedsiębiorstwa, Analityk finansowy. Będzie także wsparciem w codziennych obowiązkach dla praktyków, przedsiębiorców i menedżerów finansowych.

Informacja o autorze/ redaktorze:
dr Przemysław Pomykalski - konsultant, wykładowca Politechniki Łódzkiej. Od 20 lat doradza przedsiębiorcom oraz prowadzi szkolenia z zakresu analizy finansowej, finansów przedsiębiorstw, finansowania projektów i innowacji. Autor kilku książek i ponad 40 artykułów z obszarów analizy finansowej, finansowania badań i rozwoju oraz innowacji.

dr Bożyna Pomykalska - wykładowca Politechniki Łódzkiej. Przez wiele lat pracowała w Zakładzie Finansów Uniwersytetu Łódzkiego oraz na uczelniach w Holandii, Portugalii i Szkocji.

Książka "Analiza finansowa przedsiębiorstwa. Wskaźniki i decyzje w zarządzaniu" - Bożyna Pomykalska, Przemysław Pomykalski - oprawa miękka - Wydawnictwo Naukowe PWN. Książka posiada 454 stron i została wydana w 2017 r. Cena 90.12 zł. Zapraszamy na zakupy!