pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Controlling finansowy w przedsiębiorstwie

Autor książki:

Maria Sierpińska

(red.)
Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 350 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788301201210
ISBN: 978-83-0120-121-0
Data: 2018-11-21
73.01 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Wiedza związana z controllingiem finansowym jest rozproszona. Niezbędne do jej opanowania elementy znajdują się w podręcznikach i książkach dotyczących: controllingu, finansów przedsiębiorstw, planowania finansowego, rachunkowości zarządczej, co utrudnia studentom naukę. "Controlling finansowy w przedsiębiorstwie" jest pierwszym na rynku podręcznikiem, kompleksowo omawiającym tę tematykę.

W książce czytelnicy znajdą odpowiedzi na pytania takie jak: jakie są rodzaje controllingu finansowego, jaki jest zakres oraz cele jego zastosowania, jakie narzędzia można wyróżnić w ramach controllingu finansowego, na czym polega analiza odchyleń w systemie controllingu. Omówione są w nim zagadnienia związane z przepływami kapitałowymi, przepływami gotówki w korporacjach oraz ryzyko finansowe i planowanie finansowe.

Podręcznik stanowi niezbędne źródło wiedzy dla studentów kierunków związanych z rachunkowością i controllingiem oraz słuchaczy studiów podyplomowych na kierunkach Finanse i Controlling oraz Inżynieria produkcji.

Książka "Controlling finansowy w przedsiębiorstwie" - Maria Sierpińska (red.) - oprawa miękka - Wydawnictwo Naukowe PWN. Książka posiada 350 stron i została wydana w 2018 r. Cena 73.01 zł. Zapraszamy na zakupy!