pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Podstawy rachunkowości z uwzględnieniem MSSF. Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788301199920
ISBN: 978-83-0119-992-0
Data: 2018-06-14
81.02 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Podręcznik stanowi nowatorskie podejście wprowadzające do rachunkowości. Uwzględnia podstawę prawną MSR/MSSF, podczas gdy podobnego typu opracowania są podporządkowane tylko regulacjom Ustawy o rachunkowości.

Publikacja omawia specyfikę MSR/MSSF już na etapie identyfikacji i klasyfikacji składników majątku, kapitałów, elementów wyniku finansowego oraz jego zakresu, polityki rachunkowości, w tym zakładowego planu kont i tym podobnych zagadnień. Co istotne autorzy uwzględnili w niej wszystkie najnowsze zmiany w prawie bilansowym.

Warto zwrócić uwagę, że książka jest dostosowana do struktury cieszącego się od lat niesłabnącym zainteresowaniem podręcznika Rachunkowość finansowa z uwzględnieniem MSSF pod redakcją naukową Józefa Pfaffa, stanowiąc razem z nim spójną i logiczną całość z punktu widzenia procesu dydaktycznego.

Jest to praktyczne i przydatne źródło wiedzy dla studentów kierunków ekonomicznych i finansowych, szczególnie w zakresie przedmiotów: podstawy rachunkowości i wprowadzenie do rachunkowości, uczestników kursów i szkoleń, kandydatów na biegłych rewidentów oraz pracowników służb finansowo-księgowych.

Książka "Podstawy rachunkowości z uwzględnieniem MSSF. Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej" - Marzena Strojek-Filus, Józef Pfaff - oprawa miękka - Wydawnictwo Naukowe PWN. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2018 r. Cena 81.02 zł. Zapraszamy na zakupy!