pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Sprawozdawczość finansowa według krajowych i międzynarodowych standardów

Dane szczegółowe:
Wydawca: Difin
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 506 s.
Wymiar: 160x230 mm
EAN: 9788379307791
ISBN: 978-83-7930-779-1
Data: 2015-06-12
88.85 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Celem opracowania jest przedstawienie istoty i formy sprawozdań finansowych na tle standaryzacji i harmonizacji rachunkowości. Autorki dokonały analizy porównawczej elementów sprawozdań finansowych: bilansu, rachunku zysków i strat, zestawienia zmian w kapitale (funduszu) własnym, rachunku przepływów pieniężnych, dodatkowych informacji i objaśnień według ustawy o rachunkowości oraz ich odpowiedników sporządzanych zgodnie z przepisami Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (sprawozdania z sytuacji finansowej, sprawozdania z zysków lub strat i innych całkowitych dochodów, sprawozdania ze zmian w kapitale własnym, sprawozdania z przepływów pieniężnych oraz informacji dodatkowych). Wskazały na specyfikę zawartości merytorycznej poszczególnych pozycji sprawozdawczych zilustrowanych wieloma przykładami według ustawy o rachunkowości i standardów MSR/MSSF.

Książka jest adresowana do studentów kierunków ekonomicznych, słuchaczy studiów podyplomowych z zakresu rachunkowości, finansów i analiz finansowych, pracowników pionów finansowo-księgowych, menedżerów, biegłych rewidentów, analityków finansowych oraz szerokiego gremium osób zajmujących się rachunkowością, sprawozdawczością finansową i analizą ekonomiczno-finansową.

Książka "Sprawozdawczość finansowa według krajowych i międzynarodowych standardów" - Irena Olchowicz, Agnieszka Tłaczała - oprawa miękka - Wydawnictwo Difin. Książka posiada 506 stron i została wydana w 2015 r. Cena 88.85 zł. Zapraszamy na zakupy!