pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Przepis na wspaniałe życie 50 sprawdzonych składników by delektować...
książka:

Przepis na wspaniałe życie 50 sprawdzonych składników by delektować się życiem

Dane szczegółowe:
Wydawca: Octo Studio
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 119 s.
Wymiar: 148x210 mm
EAN: 9788394406585
ISBN: 978-83-944065-8-5
Data: 2019-01-29
24.77  26.03  1.26 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Przepis na wspaniałe życie 50 sprawdzonych składników by delektować się życiem - Adriana Szklarz - opis książki:


Zacznijmy od tego, że nie jest to książka kulinarna.

Jednak tak jak w zrobieniu wspaniałego dania, które pozwoli delektować się nim, niezbędne są odpowiednie proporcje właściwie dobranych składników, tak i przy tworzeniu WSPANIAŁEGO ŻYCIA pewne składniki także są niezbędne. Po co? By na koniec jego spożywania z uśmiechem na twarzy powiedzieć:
„To było wspaniałe życie!”.

Każdy z nas ma swoją definicję wspaniałego życia, jednak składniki pozwalające je osiągnąć są bardzo podobne. A wręcz w większości takie same. Tymi sprawdzonymi składnikami autorka dzieli się z czytelnikiem w książce:
"Przepis na wspaniałe życie - 50 sprawdzonych składników by delektować się życiem".Dzieli się tym co sprawdziła, czego doświadczyła, co przetestowała w swoim wspaniałym i nadzwyczajnym życiu, i co do niego wdrożyła. Książka zawiera składniki, z które inspirują do stwarzania najlepszej lub lepszej wersji siebie by wieść wspaniałe życie. Życie spełnione. Życie, które ma piękne chwile i te trudniejsze momenty, z których trzeba wyciągnąć wnioski i iść do przodu. Książkę poleca jeden z najlepszych polskich mówców motywacyjnych - Jakub B. Bączek:
Książka, którą trzymasz w ręku, z pewnością zabierze Cię w niesamowitą podróż, której celem jest odkrycie wspaniałych stron Twojego życia. Skorzystałem z tej książki, by na nowo doświadczyć poczucia szczęścia i pasji. Ogromna wartość nie tylko merytoryczna, ale również praktyczna.

Książka „Przepis na wspaniałe życie 50 sprawdzonych składników by delektować się życiem” - oprawa Miękka - Wydawnictwo Octo Studio.

Książka posiada 119 stron i została wydana w 2018 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Przepis na wspaniałe życie 50 sprawdzonych składników by delektować..."
Produkty podobne:
Zarządznie czasem - okładka książki
Zarządznie czasem Brian Tracy