pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Programista samouk. Profesjonalny przewodnik do samodzielnej nauki kodowania

Autor książki:

Cory Althoff

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 256 s.
EAN: 9788328394278
ISBN: 978-83-2839-427-8
Data: 2022-07-20
39.58 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Nie wystarczy znajomość jednego języka programowania, aby zostać programistą. W rzeczywistości trzeba opanować dość szeroki zakres pojęć i paradygmatów, a także zrozumieć zagadnienia związane z algorytmami. Trzeba być na bieżąco z nowymi technologiami i narzędziami. Należy również poznać i zacząć stosować dobre praktyki programistyczne i przyswoić sobie zasady pracy w zespole. Przede wszystkim jednak priorytetem jest sama praktyka, ponieważ wielu programistów wciąż ma problem z pisaniem poprawnego kodu.

Jeśli chcesz być profesjonalistą i postanowiłeś nauczyć się wszystkiego, co jest do tego potrzebne, to wziąłeś do ręki właściwą książkę. Zawiera ona znacznie więcej informacji niż proste wprowadzenie do konkretnego języka programowania. Opisano tu najpotrzebniejsze technologie, elementy kodu i zasady ich stosowania, sporo miejsca poświęcono obiektowości. Czytając ją, zapoznasz się również z najważniejszymi narzędziami programistycznymi i nauczysz się dobrych praktyk programistycznych. To wszystko czyni z tej książki świetną mapę umiejętności, dzięki którym szybko i sprawnie staniesz się prawdziwym profesjonalistą!

W tej książce między innymi:

  • wprowadzenie do programowania,
  • struktury danych i algorytmy,
  • pakiety i kontrola wersji,
  • testowanie i bezpieczeństwo tworzonych aplikacji,
  • zasady pracy zespołu programistów.

Książka "Programista samouk. Profesjonalny przewodnik do samodzielnej nauki kodowania" - Cory Althoff - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 256 stron i została wydana w 2018 r. Cena 39.58 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.