pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Coaching. Zestaw narzędzi
Tytuł książki:

Coaching. Zestaw narzędzi

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 224 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788328343351
ISBN: 978-83-2834-335-1
Data: 2018-08-29
28.07  39.90  11.83 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Coaching. Zestaw narzędzi - Maciej Bennewicz, Anna Prelewicz - opis książki:

Podstawowe wyposażenie coacha
Coaching, mimo swojej znacznej i wciąż rosnącej popularności, nadal jest dziedziną nową, a przez to nieuporządkowaną. Równolegle funkcjonują różne, często rozbieżne jego definicje, mianem "coachów" określają się bardzo odmienni specjaliści, a czasem niestety także antyspecjaliści, którzy sięgają po etycznie niedopuszczalne metody z pogranicza nauki i ezoteryki. Jak w tym wszystkim ma się odnaleźć początkujący praktykant coachingu? Jaką wiedzą powinien się kierować, które techniki wybierać, by działać z myślą o jak największych korzyściach dla swojego klienta? Techniki proponowane przez autorów tej książki łączą w sobie wszystkie funkcje ważne w przebiegu zmiany, jakiej w procesie coachingowym powinien doświadczyć klient.

Ćwiczenia zostały ułożone w przemyślanej kolejności. W istocie każde z nich może być zastosowane w następujących po sobie sesjach, począwszy od pierwszego spotkania aż do sesji podsumowującej lub zamykającej relację coachingową. Podążając przez karty tej książki, coach będzie mógł się zapoznać z modelem pracy stosowanym na co dzień przez jej autorów, lecz również prowadzić model coachingowego działania krok po kroku, od A do Z, z uwzględnieniem najważniejszych elementów typowych dla większości procesów rozwoju osobistego.

Jako uzupełnienie i rozszerzenie tematu proponujemy książkę Macieja Bennewicza pt. Coaching. Złote zasady.

Maciej Bennewicz - menedżer, mentor, coach, socjolog po Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją z psychologii. Założyciel Instytutu Kognitywistyki kształcącego zawodowych coachów i mentorów. Autor licznych artykułów oraz uznawanych za kanoniczne poradników na temat coachingu, m.in. Coaching, czyli restauracja osobowości, Coaching, czyli przebudzacz neuronów, Coaching na Wyspach Szczęśliwych, COACHING, KREATYWNOŚĆ, ZABAWA. Narzędzia rozwoju dla pasjonatów i profesjonalistów.

Anna Prelewicz - dyrektor programowy w Instytucie Kognitywistyki, trener kognitywny, superwizor, mentor, coach, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Warszawskiego. Psychologia, rozwój osobisty, edukacja oraz metody pracy z umysłem to jej największa pasja. Realizuje ją w pracy z grupami oraz prowadząc indywidualne sesje coachingowe oparte na wymaganiach akredytacyjnych Bennewicz Instytut Kognitywistyki na poziomie Master of Cognitive Science.

Książka „Coaching. Zestaw narzędzi” - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 224 stron i została wydana w 2018 r. Cena 28.07 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Coaching. Zestaw narzędzi"
Maciej Bennewicz, Anna Prelewicz - autor m.in.:
Mentoring. Zestaw narzędzi - okładka książki
Mentoring. Zestaw narzędzi Maciej Bennewicz, Anna Prelewicz;
Mentoring. Złote zasady - okładka książki
Mentoring. Złote zasady Maciej Bennewicz, Anna Prelewicz;
Coaching. Złote zasady - okładka książki
Coaching. Złote zasady Maciej Bennewicz;
kryZYSK - okładka książki
kryZYSK Maciej Bennewicz;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Coaching. Złote zasady - okładka książki
Coaching. Złote zasady Maciej Bennewicz
Mentoring. Zestaw narzędzi - okładka książki
Mentoring. Zestaw narzędzi Maciej Bennewicz, Anna Prelewicz
Głaskologia - okładka książki
Głaskologia Miłosz Brzeziński
Produkty podobne: