pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Pożegnaj wagę. Jak wykorzystać techniki ACT w odchudzaniu i utrzymaniu wymarzonej sylwetki

Dane szczegółowe:
Wydawca: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 280 s.
Wymiar: 190x245 mm
EAN: 9788374898010
ISBN: 978-83-7489-801-0
Data: 2019-09-16
Cena wydawcy: 49.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Wszelkiediety cud i trendy fitness mogą stwarzać iluzję utraty wagi, ale rzadko są skuteczne na dłuższą metę. Autorzy proponują odmienne podejście do odchudzania. Wykorzystując techniki zaczerpnięte z terapii akceptacji i zaangażowania, pokazują, jak dokonać trwałych zmian w życiu. Skupiając się na barierach psychicznych, które utrudniają ustalanie i osiąganie celów, promują holistyczne podejście do dobrego samopoczucia, odchudzania i utrzymania upragnionej wagi - takie, które wykracza poza planowanie posiłków, liczenie kalorii i treningi na siłowni.

Zksiążki dowiesz się, jak zaprzestać działań, które nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, i skierować swoją energię na to, co zadziała, ponieważ będziezgodne z twoimi wartościami. Poznasz sposoby radzenia sobie z przykrymiemocjami i bolesnymi myślami, będącymi prawdziwą przyczyną porażki w walce ozrzucenie wagi. A praktyka uważności pomoże ci świadomie dokonać wyboru:dlaczego, co i jak jesz.

Dziękizamieszczonym w książce przykładom i praktycznym ćwiczeniom dowiesz się, jak:
wyznaczać cele zgodne z twoimi wartościami,
zmienić destrukcyjne nawyki i zwiększyć samokontrolę,
poradzić sobie z wymówkami i nie ulec zachciankom,
przerwać błędne koło negatywnych myśli i nieskutecznego działania,
rozwinąć w sobie trwałą motywację.

Książkazawiera 7-tygodniowy program ucieczki przed wagą. Opisane w niej narzędzia pomogą ci nie tylko uzyskać pożądane efekty w odchudzaniu i utrzymać upragnioną wagę, ale przede wszystkim cieszyć się dobrym samopoczuciem przez resztę życia.

Książka "Pożegnaj wagę. Jak wykorzystać techniki ACT w odchudzaniu i utrzymaniu wymarzonej sylwetki" - Joseph Ciarrochi, Ann Bailey, Russ Harris - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Gdańskie Psychologiczne. Książka posiada 280 stron i została wydana w 2019 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]