pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Ogarnij stres i żyj na luzie. Ćwiczenia praktyczne

Autor książki:

Martha Davis, Matthew McKay

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zwierciadło
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 384 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788381322621
ISBN: 978-83-8132-262-1
Data: 2022-04-25
28.80 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Zapracowany Zapracowana Stres rządzi twoim życiem Potrzebujesz spokoju Szukasz rozwiązań Długotrwały stres ma niszczący wpływ na nasze życie.

Autorzy bestsellerowej książki Ogarnij stres i żyj na luzie przybliżają czytelnikom samo zjawisko stresu oraz pokazują najskuteczniejsze narzędzia radzenia sobie z lękiem, strachem i paniką. Poradnik podpowie ci również: - co wyzwala stres i jakie są jego objawy - jakie są proste techniki uspokajania ciała i umysłu - jak stworzyć plan redukcji stresu - jakie są metody relaksacji i jak one działają - w jaki sposób reagować w sytuacjach stresowych. Ogarnij stres i żyj na luzie to wartościowy iprzystępnie napisany podręcznik zawierający praktyczne ćwiczenia i techniki, które pomogą Ci zrelaksować ciało, uspokoić myślii prowadzić bardziej bezstresoweżycie.

Dr Martha Davis Była psychologiem na oddziale psychiatrii w Kaiser Permanente Medical Center w Santa Clara w Kalifornii, gdzie praktykowała psychoterapię indywidualną, par i grupową przez ponad trzydzieści lat. Jest współautorką książki Thoughts and Feelings. Elizabeth Robbins Eshelman Pracowała dla Programu Opieki Zdrowotnej Kaiser Permanente przez trzydzieści siedem lat. Była dyrektorem hospicjum, badaczem, klinicznym pracownikiem socjalnym, edukatorem zdrowia oraz instruktorem i coachem ds. zarządzania. Jest na emeryturze i mieszka w północnej Kalifornii.

Dr Matthew Mc Kay Jest profesorem w Instytucie Wrighta w Berkeley w Kalifornii. Jest autorem i współautorem wielu książek, w tym Self-Esteem, Thoughts and Feelings, When Anger Hurts, i ACT on Life Not on Anger. Mc Kay uzyskał tytuł doktora psychologii klinicznej w Kalifornijskiej Szkole Psychologii Zawodowej i specjalizuje się w poznawczo-behawioralnym leczeniu lęku i depresji. Mieszka i pracuje w aglomeracji San Francisco Bay Area.

Książka "Ogarnij stres i żyj na luzie. Ćwiczenia praktyczne" - Martha Davis, Elizabeth Robbins-Eshelman, Matthew McKay - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Zwierciadło. Książka posiada 384 stron i została wydana w 2022 r. Cena 28.80 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.