pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Odkryj swoje wewnętrzne dziecko

Dane szczegółowe:
Wydawca: Otwarte
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 205x135 mm
EAN: 9788381351461
ISBN: 978-83-8135-146-1
Data: 2021-11-22
35.79  44.99  9.2 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Kolejna kłótnia, której powodu nie pamiętasz Coś cię jednak rozzłościło. Brak zrozumienia z drugiej strony Ogarnia cię bezsilność, bo nie wiesz, jak wytłumaczyć to, co czujesz Zamiast zastanawiać się, co znowu poszło nie tak, skup się na sobie i znajdź powody złych emocji.
Za twoje uczucia odpowiedzialne są Dziecko Cienia i Dziecko Słońca. Towarzyszą ci od dzieciństwa i mają wiele do powiedzenia, szczególnie teraz. Ważne, aby nie tylko nauczyć się ich słuchać, ale by one dogadały się ze sobą a każde z nich jest tak samo ważne.
Jak to zrobić
Oto klucz do rozwiązania prawie wszystkich twoich problemów: przeczytaj książkę Stefanie Stahl, odkryj swoje wewnętrzne dziecko, zaprzyjaźnij się z nim, znajdź równowagę i żyj szczęśliwie.
Do dzieła!
To książka, po która sięgniesz jeszcze nieraz i zechcesz mieć ją pod ręką do końca życia.
PSYCHOLOGIE BRINGT DICH WEITER
Stefanie Stahl niemiecka psycholożka i terapeutka, autorka poczytnych poradników psychologicznych. Prowadzi seminaria na temat miłości, poczucia własnej wartości oraz lęku przed związkami. Jej książka Odkryj swoje wewnętrzne dziecko stała się światowym bestsellerem: w samych Niemczech sprzedano już prawie milion egzemplarzy.
Nigdy więcej zatruwających, negatywnych emocji, zadręczania się przeszłością, cichych dni z partnerem czy konfliktów w pracy. Brzmi zbyt pięknie, żeby było prawdziwe Sama tak myślałam, dopóki nie przeczytałam tej książki. To zarówno psychologiczna apteczka pierwszej pomocy, jak i znakomity wstęp do terapii, dzięki której poznasz siebie, a twoje życie stanie się lepsze.
NATALIA KAROLAK
@nataliasreadingroom
Energetyczne i radosne dziecko w tobie to tylko część twojego wnętrza. To Dziecko Słońca, które zawsze idzie za rączkę z Dzieckiem Cienia, równie ważnym i równie spragnionym uwagi. Oto książka o dzieciach, które w nas drzemią. Jak zadbać o każde z nich Bezcenne podpowiedzi znajdziesz w tej znakomitej książce.
EDYTA ZAJĄC
edytazajac.pl
Kto nie ma oparcia w samym sobie, nie znajdzie go też w świecie zewnętrznym, pisze na początku autorka. I o tym zasadniczo jest ta książka: o poznaniu i zrozumieniu siebie, co przecież jest podstawa tego, by czuć się dobrze ze sobą i budować zdrowe relacje z innymi. Lektura obowiązkowa dla wszystkich ciekawych zawiłości naszej psychiki.
AGNIESZKA KRZYŻANOWSKA
agnesonthecloud.pl

Książka "Odkryj swoje wewnętrzne dziecko" - Stefanie Stahl, Sylwia Miłkowska - oprawa miękka - Wydawnictwo Otwarte. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2021 r. Cena 35.79 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]