pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jak się dogadywać mimo różnic? Instrukcja obsługi typów osobowości

Autor książki:

Stefanie Stahl

Dane szczegółowe:
Wydawca: Otwarte
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788381351126
ISBN: 978-83-8135-112-6
Data: 2021-08-16
35.79 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Nowa książka autorki bestsellerowych książek psychologicznych, które przeczytało już ponad 2 miliony ludzi

Wydaje ci się, że jasno mówisz, o co ci chodzi, a mimo to nie jesteś w stanie dogadać się z innymi? Masz wrażenie, że gadasz do ściany? Wiedz, że są proste sposoby na to, by uzdrowić komunikację, unikać niepotrzebnych sprzeczek i dzięki temu wspólnie osiągać cele.

Jesteśmy sobie bardzo potrzebni i podobnie skonstruowani, jednak zrozumienie drugiego człowieka nie jest rzeczą prostą. Stefanie Stahl, najlepsza niemiecka psychoterapeutka i autorka bestsellerów, wyróżnia aż 16 typów osobowości i stworzyła „instrukcję obsługi” każdego z nich.

Dzięki tej książce komunikacja w pracy, w związku i w rodzinie będzie dziecinnie prosta. Razem z autorką przyjrzysz się mechanizmom, które wpływają na twoje zachowanie, myślenie, odczuwanie czy życiowe wybory. Zrozumiesz, dlaczego jesteś taki, a nie inny, i czemu ciągnie cię do niektórych osób, a z innymi nie potrafisz się dogadać. Praktyczne wskazówki pozwolą ci skutecznie ominąć przeszkody na drodze do skutecznej komunikacji z osobami o innym typie osobowości niż twój.

Dogaduj się z innymi mimo różnic!

Książka "Jak się dogadywać mimo różnic? Instrukcja obsługi typów osobowości" - Stefanie Stahl - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Otwarte. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2021 r. Cena 35.79 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.