pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Od zera do miliardera 18 reguł bogacenia się i korzystania z możliwości bez ograniczeń

Dane szczegółowe:
Wydawca: one press
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 224 s.
Wymiar: 140x208 mm
EAN: 9788383224176
ISBN: 978-83-8322-417-6
Data: 2023-01-16
34.55 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Są ludzie, których życie przypomina porywający film. Błyskotliwi, pełni nadzwyczajnej mądrości, zdobywają to, co dla innych jest niedostępne. Potrafią przekuć największą porażkę w sukces i osiągają każdy cel: wydaje się, że cały świat im sprzyja. Jeśli zaangażują się w biznes, przyniesie im nieuchronne bogactwo i otworzy nowe możliwości. Takich ludzi jest jednak niewielu - większość robi w życiu to, co musi, nie rozwija skrzydeł, nie spełnia swoich pragnień i regularnie doznaje frustrującego poczucia wiecznej porażki i beznadziei. I trwa w takim stanie przez dziesięciolecia...

Oto książka, która może temu zaradzić. Jest to po części pasjonująca autobiografia, po części podręcznik sukcesu, ale przede wszystkim zbiór życiowych lekcji ujętych w osiemnaście przejrzystych zasad. Pozwolą Ci one przyciągnąć bogactwo, stwarzać fantastyczne możliwości i odkryć samego siebie. Dowiesz się, jak przekuć lęk w inspirację, rywalizację w dominację i jak z ucznia stać się mistrzem biznesu. Śledząc niezwykłą drogę, jaką Andres Pira od ubogiego telemarketera do jednego z najbardziej znanych miliarderów w Tajlandii, znajdziesz inspirację do działań, dzięki którym przejdziesz spektakularną metamorfozę i stworzysz siebie od nowa - dokładnie tak, jak tego pragniesz.

Dzięki książce:
zrobisz wszystko, co pragniesz robić w życiu
będziesz tym, kim chcesz być
pójdziesz tam, dokąd pragniesz
zdobędziesz to, czego tylko chcesz

Książka "Od zera do miliardera 18 reguł bogacenia się i korzystania z możliwości bez ograniczeń" - Andres Pira, Joe Vitale, Jack Canfield - oprawa miękka - Wydawnictwo one press. Książka posiada 224 stron i została wydana w 2023 r. Cena 34.55 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.