pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dostatek. Klucz do spełnienia, bogactwa i poczucia szczęścia

Autor książki:

Deepak Chopra

Dane szczegółowe:
Wydawca: one press
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 264 s.
Wymiar: 158x235 mm
EAN: 9788328397583
ISBN: 978-83-2839-758-3
Data: 2023-06-12
34.55 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Bogactwo jest niespełnionym marzeniem wielu ludzi. O sposobach osiągania celu, jakim są wielkie pieniądze i życie w obfitości, napisano sporo książek. Ich autorzy przekonują, że trzeba "tylko" pracować dłużej, ciężej i starać się za wszelką cenę pokonać konkurencję. Upragnione bogactwo jednak zdobywają nieliczni. Tymczasem dostatek jest stanem świadomości, a świadomość ludzka jest nieograniczona. Ta starożytna prawda stała się podstawą jogi - systemu praktyk, dzięki którym ludzie w naturalny i łatwy sposób zaczynają żyć pełnią życia i cieszą się każdym dniem.

Ta książka pokaże Ci proste sposoby przebudowania swojej świadomości i przepracowania samoograniczeń. Najpierw zapoznasz się ze sposobem, w jaki joga odnosi się do kwestii pieniędzy i bogactwa, a następnie przestudiujesz wszystkie aspekty dostatku. Dzięki opisanym tu praktykom uświadomisz sobie, co cenisz najbardziej - być może jest to miłość, współczucie, piękno, prawda, kreatywność lub rozwój osobisty. Świadomość, którą w ten sposób uzyskasz, sprawi, że zapewnianie sobie dostatku w zakresie najważniejszych dla Ciebie wartości będzie coraz prostsze. W końcu zapoznasz się z najgłębszym poziomem jogi, na którym poczucie spełnienia ma swoje źródło w sferze nieskończonych możliwości, a przy tym dowiesz się, czym jest system czakr i w jaki sposób nad nim pracować.

Dzięki książce:
* poznasz sposoby polepszania swojej karmy dotyczącej bogactwa
* w odpowiedni sposób zaczniesz traktować własne życie zawodowe
* zrozumiesz, na czym polega właściwe postrzeganie pieniędzy
* dowiesz się, jak rozwijać mentalność dostatku
* nauczysz się pracować ze swoimi czakrami

Książka "Dostatek. Klucz do spełnienia, bogactwa i poczucia szczęścia" - Deepak Chopra - oprawa miękka - Wydawnictwo one press. Książka posiada 264 stron i została wydana w 2023 r. Cena 34.55 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.