pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Tajniki skutecznych dotcomów. Jak rozwijać firmę w internecie

Autor książki:

Russell Brunson, Dan Kennedy

Dane szczegółowe:
Wydawca: one press
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 368 s.
Wymiar: 158x235 mm
EAN: 9788328387614
ISBN: 978-83-2838-761-4
Data: 2023-01-20
53.50 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Tajniki skutecznych dotcomów. Jak rozwijać firmę w internecie
Dziesiątki tysięcy przedsiębiorców sprzedaje swoje produkty i usługi przez internet. Jednak tylko nieduży odsetek zdobywa w ten sposób wystarczająco licznych klientów, a naprawdę niewielu osiąga satysfakcjonujący poziom sprzedaży. Nawet próby podglądania najlepszych w tej dziedzinie i kopiowania ich rozwiązań rzadko kiedy prowadzą do sukcesu. Najważniejsze bowiem jest to, co niedostrzegalne: o skuteczności procesu sprzedaży decydują systemy i procesy, których nie widać i o których wiedzą jedynie najlepsi praktycy marketingu.

Dzięki tej zrozumiale napisanej książce poznasz sekretną wiedzę, która sprawiła, że potężne dotcomy są liderami sprzedaży, mimo że startowały z bardzo skromnego poziomu. Na podstawie prosto sformułowanych instrukcji, łatwych do przyswojenia nawet dla osób słabo obeznanych z inżynierią i ekonomią, nauczysz się budować lejki sprzedażowe, czyli procesy pozyskiwania potencjalnych klientów i ich konwersji w rzeczywistych odbiorców produktów lub usług. Znajdziesz tu schematy lejków sprzedażowych, procesów, struktur i skryptów, które firmom z całego świata pozwoliły odnotowywać wykładnicze wzrosty przychodów. Dowiesz się, na czym polegają często popełniane błędy, prowadzące do tego, że klienci się zniechęcają, i nauczysz się unikać takich potknięć. W rezultacie przygotujesz się do przeanalizowania i skorygowania lejka własnej firmy, by uczynić z niego swoje najskuteczniejsze narzędzie marketingowe!
W książce:
* solidne podstawy skutecznych strategii firm internetowych
* koncepcja lejków sprzedażowych
* rodzaje lejków sprzedażowych i ich działanie
* skrypty sprzedażowe i przeprowadzanie klientów przez lejki
* przykłady implementacji rozwiązań technologicznych
Wykładniczy wzrost sprzedaży online Sprawdź, jakie to proste!

Książka "Tajniki skutecznych dotcomów. Jak rozwijać firmę w internecie" - Russell Brunson, Dan Kennedy - oprawa miękka - Wydawnictwo one press. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2023 r. Cena 53.50 zł. Zapraszamy na zakupy!