pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Myślenie wizualne w biznesie. Ty też potrafisz rysować

Dane szczegółowe:
Wydawca: MT Biznes
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Zintegrowana
Ilość stron: 184 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788380876644
ISBN: 978-83-8087-664-4
Data: 2019-02-14
46.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Występujesz publicznie, robisz dużo prezentacji, często prowadzisz spotkania biznesowe? Jesteś coachem, mówcą, a może studentem, który dużo notuje?
Ta książka jest właśnie dla ciebie! Uchwyć swoje myślenie wizualnie, naucz się jaśniej przedstawiać najważniejsze informacje.

Autorzy pokazują, jak włączyć techniki wizualizacji rysunkowej w proces tworzenia notatek i prezentacji - niezależnie od twoich umiejętności artystycznych. Już nie musisz się obawiać przedstawiania na rysunku ludzi czy prostych obiektów.

Podręcznik wyjaśnia krok po kroku praktyczne techniki wizualnych notatek sporządzanych we własnym tempie, jak również w czasie rzeczywistym podczas spotkań i szkoleń.

Kompleksowa formuła przeprowadzi cię przez cały alfabet myślenia wizualnego:
- rysowanie ludzi
- techniki pisania
- podkreślanie treści
- ikony biznesowe
- podstawy wizualizacji danych
- gotowe szablony i schematy planowania przestrzeni
***
Karolina Jóźwik - Certyfikowany Trener Biznesu z zakresu sprzedaży i rysunku biznesowego. Ekspert z zakresu komunikacji z klientem i metod pozyskiwania klientów na rynku. Na swoich szkoleniach uczy umiejętności wykorzystania rysunku jako elementu wspierającego procesy sprzedażowe.

Szymon Zwoliński - ekspert z zakresu optymalizacji procesów biznesowych i podnoszenia efektywności sprzedaży. Pasjonat zarządzania wizualnego i eksperymentowania. Prowadzi szkolenia z zakresu Lean Management, rozwiązywania problemów, sprzedaży i zastosowania rysunku w biznesie.

Książka "Myślenie wizualne w biznesie. Ty też potrafisz rysować" - Karolina Jóźwik, Szymon Zwoliński - oprawa Zintegrowana - Wydawnictwo MT Biznes. Książka posiada 184 stron i została wydana w 2019 r. Cena 46.16 zł. Zapraszamy na zakupy!