pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Warren Buffett o biznesie. Zasady guru z Omaha
książka:

Warren Buffett o biznesie. Zasady guru z Omaha

Dane szczegółowe:
Wydawca: MT Biznes
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 280 s.
Wymiar: 158x233 mm
EAN: 9788380872561
ISBN: 978-83-8087-256-1
Data: 2017-05-12
34.04  49.90  15.86 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Warren Buffett o biznesie. Zasady guru z Omaha - Richard J. Connors - opis książki:

Nazwisko Warrena Buffetta jest w świecie biznesu równoznaczne z sukcesem i pomyślnością. Wiele książek opisuje strategię inwestowania Buffetta, zarazem doradzając, jak każdy może inwestować tak jak on - jednak to nie jest jeszcze jedna książka na ten temat. Książka nie opisuje Buffetta jako inwestora, ale jako skutecznego menedżera, omawiając przy tym jego biznesowe zasady i praktyki.

Warren Buffett o biznesie to praktyczny poradnik menedżerski o modelu efektywnego zarządzania każdą firmą, dużą i małą, napisany na podstawie doświadczeń Buffetta w zarządzaniu Berkshire Hathaway. Książka zawiera przedstawione w bezpośredni, jasny i prosty sposób praktyczne informacje o tym, jak efektywnie zarządzać firmą. Przeznaczona jest dla menedżerów wyższego szczebla, menedżerów, przedsiębiorców oraz studentów szkół biznesu. Bogata w informacje i inspirująca, ta jedyna w swoim rodzaju książka pozwala lepiej zrozumieć myślenie o biznesie Warrena Buffetta, a jednocześnie dostarcza ponadczasowych wskazówek o strategiach zarządzaniach, pomagających w zarządzaniu firmą osiągającą sukces.

Richard J. Connors umiejętnie splata bezcenne perły biznesowej i zarządczej mądrości Buffetta z interesującą narracją, przedstawioną w przystępny sposób i podzieloną na zagadnienia dotyczące biznesu oraz zarządzania - z naukami Buffetta zawartymi w każdym rozdziale.

***
Richard J. Connors jest certyfikowanym doradcą inwestycyjnym i właścicielem firmy Connors Investment Management Company mającej siedzibę w St. Louis w stanie Missouri w USA. Od 2006 roku Rprowadzi wykłady o Warrenie Buffecie w Instytucie Kształcenia Ustawicznego, działającego w ramach Uniwersytetu Waszyngtona w St. Louis. Jest absolwentem Szkoły Biznesu Uniwersytetu Notre Dame oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu St. Louis.

Książka „Warren Buffett o biznesie. Zasady guru z Omaha” - oprawa miękka - Wydawnictwo MT Biznes.

Książka posiada 280 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Warren Buffett o biznesie. Zasady guru z Omaha"
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Inteligentny inwestor - okładka książki
Inteligentny inwestor Benjamin Graham
Bogata kobieta - okładka książki
Bogata kobieta Kim Kiyosaki
Kwadrant przepływu pieniędzy - okładka książki
Kwadrant przepływu pieniędzy Robert T. Kiyosaki, Sharon L. Lechter
Produkty podobne:
Winning odpowiedzi - okładka książki
Winning odpowiedzi Jack Welch, Suzy Welch