pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Warren Buffett o biznesie. Zasady guru z Omaha

Autor książki:

Richard J. Connors

Dane szczegółowe:
Wydawca: MT Biznes
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 280 s.
Wymiar: 158x233 mm
EAN: 9788380872561
ISBN: 978-83-8087-256-1
Data: 2017-05-12
46.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Nazwisko Warrena Buffetta jest w świecie biznesu równoznaczne z sukcesem i pomyślnością. Wiele książek opisuje strategię inwestowania Buffetta, zarazem doradzając, jak każdy może inwestować tak jak on - jednak to nie jest jeszcze jedna książka na ten temat. Książka nie opisuje Buffetta jako inwestora, ale jako skutecznego menedżera, omawiając przy tym jego biznesowe zasady i praktyki.

Warren Buffett o biznesie to praktyczny poradnik menedżerski o modelu efektywnego zarządzania każdą firmą, dużą i małą, napisany na podstawie doświadczeń Buffetta w zarządzaniu Berkshire Hathaway. Książka zawiera przedstawione w bezpośredni, jasny i prosty sposób praktyczne informacje o tym, jak efektywnie zarządzać firmą. Przeznaczona jest dla menedżerów wyższego szczebla, menedżerów, przedsiębiorców oraz studentów szkół biznesu. Bogata w informacje i inspirująca, ta jedyna w swoim rodzaju książka pozwala lepiej zrozumieć myślenie o biznesie Warrena Buffetta, a jednocześnie dostarcza ponadczasowych wskazówek o strategiach zarządzaniach, pomagających w zarządzaniu firmą osiągającą sukces.

Richard J. Connors umiejętnie splata bezcenne perły biznesowej i zarządczej mądrości Buffetta z interesującą narracją, przedstawioną w przystępny sposób i podzieloną na zagadnienia dotyczące biznesu oraz zarządzania - z naukami Buffetta zawartymi w każdym rozdziale.

***
Richard J. Connors jest certyfikowanym doradcą inwestycyjnym i właścicielem firmy Connors Investment Management Company mającej siedzibę w St. Louis w stanie Missouri w USA. Od 2006 roku Rprowadzi wykłady o Warrenie Buffecie w Instytucie Kształcenia Ustawicznego, działającego w ramach Uniwersytetu Waszyngtona w St. Louis. Jest absolwentem Szkoły Biznesu Uniwersytetu Notre Dame oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu St. Louis.

Książka "Warren Buffett o biznesie. Zasady guru z Omaha" - Richard J. Connors - oprawa miękka - Wydawnictwo MT Biznes. Książka posiada 280 stron i została wydana w 2017 r. Cena 46.16 zł. Zapraszamy na zakupy!