pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Skuteczny marketing na TikToku

Autor książki:

Mirosław Skwarek

Dane szczegółowe:
Wydawca: one press
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 192 s.
EAN: 9788328393387
ISBN: 978-83-2839-338-7
Data: 2022-09-21
41.34 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wiesz, czym jest Tik Tok Jeśli nie, to szybko uruchom swój smartfon, ściągnij na niego tę aplikację i zacznij z niej korzystać, ponieważ - to pewne - Twoi klienci już tam są! Główną funkcjonalnością Tik Toka jest możliwość nagrywania i rozpowszechniania za jego pośrednictwem krótkich materiałów wideo. W przeciwieństwie do Facebooka czy Instagrama ten serwis nie tnie swoim użytkownikom zasięgów, więc wrzuć filmik i pozwól, by Cię zobaczyli! Masz szansę dotrzeć do naprawdę szerokiego grona odbiorców, ponieważ z Tik Toka korzystają ponad 2 miliardy osób.

Dobrze - powiesz - ale jak to zrobić Jak dobrze wykorzystać zaledwie 60 sekund, jakie oferuje Tik Tok do tego, by nakręcić film promocyjny, który obejrzy 100 tysięcy, milion, a może 2 miliony odbiorców Oczywiście, należy się streszczać. Skondensować przekaz. Jednak nie byle jak. Filmiki trzeba nagrywać w konkretny, preferowany przez odbiorców tego medium sposób. Dodatkowo musisz się nauczyć umiejętnie pobudzać ich zaangażowanie. Działać tak, by algorytm Tik Toka stał się Twoim sprzymierzeńcem, nie wrogiem. Jak to wszystko osiągnąć Szybko, bo konkurencja nie śpi, tylko... kręci!

Tego, co i jak robić, by zostać królem Tik Toka ze wzbudzającymi zazdrość zasięgami, dowiesz się z tej konkretnej, pełnej praktycznych porad książki doświadczonego marketera i tiktokera w jednej osobie.

Książka "Skuteczny marketing na TikToku" - Mirosław Skwarek - oprawa miękka - Wydawnictwo one press. Książka posiada 192 stron i została wydana w 2022 r. Cena 41.34 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.