pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Lęki u mam. Jak matki mogą zmienić swój niepokój w siłę

Autor książki:

Jodi Richardson

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 200x140 mm
EAN: 9788382011005
ISBN: 978-83-8201-100-5
Data: 2022-02-23
42.96 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Tu i teraz rusz do walki o macierzyński spokój!
W świecie, który tak bardzo się ostatnio zmienił, powodów do matczynych zmartwień wciąż przybywa. Jodi Richardson, pedagog, terapeutka i mama, doskonale to rozumie. Sama przez niemal całe swoje życie zmagała się z lękiem. Wie, jak trudno jest funkcjonować w poczuciu ciągłego zagrożenia, i dobrze zna somatyczne objawy zaburzeń lękowych, takie jak np. dolegliwości ze strony układu pokarmowego, niewyjaśnione bóle i zawroty głowy, a także ataki paniki czy zasłabnięcia. Chcąc się w końcu od nich uwolnić, swoją pracę naukową poświęciła m.in. temu zagadnieniu. Po niemal 20 latach zgłębiania wiedzy z pogranicza psychologii, pedagogiki i fizjologii zrozumiała przyczyny kobiecego lęku oraz napędzające go zjawiska zachodzące w organizmie. To dzięki tej wiedzy znalazła sposób na macierzyński spokój.

Pozycja niezwykle ważna i potrzebna. Autorka rozkłada lęk na części pierwsze, pomaga lepiej go poznać i oswoić. Dzieli się swoim doświadczeniem w walce z zaburzeniami lękowymi i pozwala znaleźć własną drogę do życia, nad którym lęk nie ma władzy. Książka wartościowa nie tylko dla mam, które zmagają się z zaburzeniami lękowymi. Zawiera bowiem cały szereg cennych rad na temat poszukiwania równowagi oraz dbania o siebie w roli mamy, partnerki i, wreszcie, kobiety. Serdecznie polecam jako mama i jako psycholożka.

Martyna Filipiak, autorka bloga Mama-psycholog
Dr Jodi Richardson - pedagog, fizjolog sportu i terapeutka; od dwudziestu lat zarówno naukowo, jak i terapeutycznie zajmuje się leczeniem zaburzeń lękowych, m.in. przez aktywność fizyczną. Autorka programów terapeutycznych i edukacyjnych dotyczących zdrowego stylu życia oraz zdrowia psychicznego.

Książka "Lęki u mam. Jak matki mogą zmienić swój niepokój w siłę" - Jodi Richardson - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2022 r. Cena 42.96 zł. Zapraszamy na zakupy!