pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Uwierz w siebie jak wierzy w ciebie Bóg. Jak zyskać poczucie własnej wartości z pomocą Bożej łaski

Autor książki:

Tricia Lott Williford

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 237 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788374828611
ISBN: 978-83-7482-861-1
Data: 2017-12-01
30.36 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Tricia Lott Williford znalazła receptę na to, jak pokonać wszystko to, co zabiera nam odwagę i pewność siebie. W wyniku trudnych życiowych doświadczeń stanęła przed koniecznością ułożenia swojego życia na nowo. Inspirację do zmian odnalazła w słowie Bożym, dzięki któremu uwierzyła we własne możliwości i znowu otwarła się na miłość. W tej niezwykłej książce dzieli się tym wszystkim, co pomogło jej zaufać w Boży plan i z odwagą podjąć stojące przed nią wyzwania.

Uwierz w siebie to konkretny program do pracy nad sobą, który nie tylko ułatwi Ci odzyskanie pewności siebie i pokonanie własnych lęków, ale także umożliwi zdobycie tego, co do tej pory wydawało Ci się nieosiągalne!
Wprowadź go w życie, by:
poczuć się wyjątkową i wspaniałą kobietą, nawet wbrew temu, co mówią o Tobie inni;
z wiarą we własne siły stanąć w obliczu wielkich wyzwań;
zbudować szczęśliwe, oparte na wzajemnym szacunku małżeństwo;odnaleźć prawdziwą radość z macierzyństwa, nie zapominając o swoich potrzebach;
nauczyć się ze spokojem reagować na sytuacje, które wyprowadzają Cię z równowagi;
znów z nadzieją i odwagą patrzeć w przyszłość.

Książka "Uwierz w siebie jak wierzy w ciebie Bóg. Jak zyskać poczucie własnej wartości z pomocą Bożej łaski" - Tricia Lott Williford - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 237 stron i została wydana w 2017 r. Cena 30.36 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.