pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Jak być szczęśliwszym rodzicem. radząc sobie z codziennymi problemami,...
książka:

Jak być szczęśliwszym rodzicem. radząc sobie z codziennymi problemami, wychowując szczęśliwe dzieci i znajdując czas dla siebie

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 424 s.
Wymiar: 200x140 mm
EAN: 9788374829823
ISBN: 978-83-7482-982-3
Data: 2019-10-09
37.96  54.90  16.94 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Jak być szczęśliwszym rodzicem. radząc sobie z codziennymi problemami, wychowując szczęśliwe dzieci i znajdując czas dla siebie - KJ DellAntonia - opis książki:

KJ Dell Antonia - dziennikarka, blogerka, matka czworga dzieci - w swojej debiutanckiej książce przeprowadza czytelników przez labirynt rodzicielstwa. Z zaangażowaniem i humorem rozkłada na czynniki pierwsze dziewięć typowych problemów, które dotyczą (prawie) każdej rodziny. Odwołując się do prac autorytetów psychologicznych, komentarzy edukatorów, a przede wszystkim doświadczeń innych rodziców i własnych, podpowiada, jak skutecznie znaleźć radość i zadowolenie w życiu osobistym i rodzinnym oraz udowadnia, że pragnienie szczęścia może nas naprawdę daleko zaprowadzić.

Jak być szczęśliwszym rodzicem to nie tylko zbiór cennych wskazówek. To niezwykle ważny głos, uwzględniający perspektywę rodzica i dziecka, w dyskusji na temat współczesnej rodziny. I choć może się wydawać, że o wychowaniu dzieci i byciu rodzicem napisano już wszystko, to książka KJ Dell?Antonia udowadnia, że wciąż wiele pozostaje do odkrycia.

Dzięki tej książce dowiesz się m.in.:
- jak zacząć dzień z dziećmi i nie stracić dobrego humoru,
- dlaczego warto wspólnie wykonywać prace domowe,
- jak nauczyć dzieci przegrywać (nie tylko w sporcie),
- jak prowadzić rodzinną "politykę medialną",
- dlaczego powtarzanie jest matką wiedzy,
- czy wspólne posiłki są ważne,
- jak naprawdę dobrze się bawić jako rodzic.

KJ Dell Antonia - autorka bloga Motherlode, który prowadziła dla New York Times od 2011 do 2016 roku. W latach 2016-2017 redagowała w Times dział Well Family. Mieszka w Lyme, New Hampshire, z mężem i czwórką dzieci.

Książka „Jak być szczęśliwszym rodzicem. radząc sobie z codziennymi problemami, wychowując szczęśliwe dzieci i znajdując czas dla siebie” - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe.

Książka posiada 424 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Jak być szczęśliwszym rodzicem. radząc sobie z codziennymi problemami,..."
Produkty podobne:
Być kobietą i nie zwariować - okładka książki
Być kobietą i nie zwariować Katarzyna Miller, Monika Pawluczuk