pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Ile znaczy mama. Trwały ślad, który matka zostawia w życiu chłopca
Tytuł książki:

Ile znaczy mama. Trwały ślad, który matka zostawia w życiu chłopca

Autor książki:

Kevin Leman

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2013
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 253 s.
Wymiar: 145x200 mm
EAN: 9788374825856
ISBN: 978-83-7482-585-6
Data: 2013-10-08
26.05  34.90  8.85 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Ile znaczy mama. Trwały ślad, który matka zostawia w życiu chłopca - opis książki:

Każda mama wie, że wychowanie chłopca to wielkie wyzwanie. Nie każda jednak zdaje sobie sprawę, że jest osobą, która wywiera największy wpływ na kształtowanie się jego osobowości i może przesądzić o jego życiowym sukcesie. Kevin Leman, autor bestsellera Jak wychowywać dziecko i nie oszaleć, podpowiada mamom, co robić, aby ten wpływ był jak najbardziej pozytywny.

Jego książka skierowana jest do mam chłopców w każdym wieku, bo choć kształtowanie osobowości rozpoczyna się już w kołysce, to nigdy nie jest za późno by dokonać pozytywnych zmian w swoim podejściu do wychowania.

Dzięki zawartym w tej książce poradom dowiesz się m.in.

Jaka jest specyfika chłopięcego sposobu myślenia. Jakie są przyczyny kłótni pomiędzy rodzeństwem i jak sobie z nimi radzić. Jaki jest sekret dyscypliny, która działa w każdych warunkach. Jak przeprowadzić twojego syna przez burzliwe lata dojrzewania. Jak reagować na jego zainteresowanie relacjami z dziewczętami i seksem.

Mamo, przyszłość twojego syna leży w twoich rękach! To od Ciebie zależy, czy wyrośnie na mężczyznę, z którego będziesz mogła być naprawdę dumna.

Książka "Ile znaczy mama. Trwały ślad, który matka zostawia w życiu chłopca" - Kevin Leman - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 253 stron i została wydana w 2013 r. Cena 26.05 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]