pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Pasja życia, życie z pasją. Rodzicielstwo
Tytuł książki:

Pasja życia, życie z pasją. Rodzicielstwo

Autor książki:

Anna Hildebrandt-Mrozek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 332 s.
Wymiar: 120x195 mm
EAN: 9788381476195
ISBN: 978-83-8147-619-5
Data: 2019-10-10
22.01  36.99  14.98 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Wychowanie i ukształtowanie nowego człowieka to nie lada wyzwanie. Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy jesteśmy coraz bardziej zapracowani i przygniata nas presja - wyników oraz bycia coraz doskonalszym w każdej dziedzinie życia. Również w sferze rodzicielstwa. Zastanawiamy się, do czego mamy przygotować nasze dzieci, kim będą, gdy dorosną i czy zrobiliśmy wystarczająco dużo.

To książka, która łamie schemat myślenia, że rodzicielstwo to ?ciężki kawałek chleba?.

Pokazuje, jak można czuć się dobrze w roli rodzica, wykorzystując wszystkie zasoby, które się posiada, bez względu na wiek, zawód czy pełnioną społecznie funkcję. Autorka podpowiada, jak nauczyć się bycia rodzicem z pasją, który żyje w zgodzie z własnymi talentami i osobowością, bez wymogów i schematów. Ta niezwykła opowieść-podróż sprawi, że ponownie nabierzecie chęci do smakowania życia, zadawania ważnych pytań i szukania odpowiedzi, a także zaakceptujecie fakt, że...niczego nie musicie. Chcesz wiedzieć, jak pozbyć się presji bycia perfekcyjnym rodzicem? Sprawdź, przeczytaj!
Niniejsza książka to osobista podróż Autorki przez macierzyństwo z różnymi jego odcieniami. Bliska memu sercu perspektywa towarzyszenia dziecku i wspierania go, bez narzucania własnej woli, przewija się przez kolejne jej strony. Zachęca do refleksji nad rolą, jaką pełnimy jako rodzice w życiu naszych dzieci i do życia w jakim świecie je przygotowujemy.

Agnieszka Łądka-Barańska, psycholog, doktorantka Uniwersytetu Gdańskiego, mama dwójki dzieci.

Treści przekazane w książce pokazują, jak ważne jest przyglądanie się procesowi wychowywania dzieci w toku zdobywania własnego doświadczenia życiowego. Nie znajdziemy tutaj odpowiedzi na pytanie, jak ?właściwie? wychować młodego człowieka, ale znajdziemy informacje, jak tworzyć ten proces w zgodzie z sobą, jak angażować się, jak rozumieć to, co się dzieje, jak być elastycznym w stosunku do rzeczywistości, a jednocześnie stwarzać dziecku poczucie bezpieczeństwa. Gorąco polecam każdemu, kto chce stać się rodzicem z pasją!
dr Jagoda Różycka, psycholog, psychodietetyk, Instytut Psychologii Uniwersytetu Śląskiego
Anna Hildebrandt-Mrozek - trener osobisty z wieloletnim doświadczeniem, potwierdzonym m.in. zdobyciem certyfikatu Career Direct?. Specjalizuje się w obszarach rozwoju potencjału osobistego, budowania poczucia własnej wartości oraz zarządzania emocjami. Jej domeną są talenty na rynku pracy przyszłości i profilaktyka stresu we współczesnym świecie. Prowadzi firmę MOVUS MOVERE (www.movusmovere.pl), oferując m.in. warsztaty dla rodziców oraz ?Warsztaty Dobrego Snu? w Górach Izerskich. Pasjonatka podróży i poezji haiku. Zgłębia tajniki fotografii przyrodniczej. Jej TOP 5 talentów Gallupa to: Strateg, Zbieranie, Intelekt, Empatia, Współzależność.

Książka "Pasja życia, życie z pasją. Rodzicielstwo" - Anna Hildebrandt-Mrozek - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 332 stron i została wydana w 2019 r. Cena 22.01 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Być rodzicem - inspiracje wychowawcze - okładka książki

Być rodzicem - inspiracje wychowawcze

Patrycja Filak, Amadeusz Ley
Ty, Twoje dziecko i szkoła - okładka książki

Ty, Twoje dziecko i szkoła

Ken Robinson, Lou Aronica
Nowe wychowanie seksualne - okładka książki

Nowe wychowanie seksualne

Agnieszka Stein