pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Emocje zadbane i masz wyje**ne. O trudnej sztuce radzenia sobie z uczuciami

Autor książki:

Katarzyna Czyż

Dane szczegółowe:
Wydawca: one press
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 200 s.
Wymiar: 158x235 mm
EAN: 9788328380936
ISBN: 978-83-283-8093-6
Data: 2022-01-25
27.63 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Szczęście. Stabilność. Spójność. Uśmiech na twarzy, spokój w głowie, radość w duszy. Słowem: spełnienie, do którego wszyscy dążymy. Tymczasem mało kto do tego upragnionego celu dociera. Bo... jesteśmy ludźmi i kierują nami emocje. Zwykle, o zgrozo, te negatywne: strach, złość, smutek, a nawet zazdrość.

Życie byłoby o wiele prostsze, gdyby było w nim więcej radości, a mniej...

Tu wpisz swojego najbardziej zajadłego emocjonalnego „wroga”. Jesteśmy różni, rządzą więc nami różne emocje. Jedni działają pod wpływem strachu, inni motywują się do aktywności złością, jeszcze inni chcą pokazać reszcie, że też potrafią. Stop! Zatrzymajmy się wszyscy i zastanówmy: czy to nasze emocje mają rządzić nami, czy to my mamy nimi zarządzać Czy zamiast się im z rezygnacją poddawać, nie lepiej o nie zadbać - poznać źródło własnych emocji i je zrozumieć Bo tylko jeśli zatroszczymy się o emocjonalny spokój, będziemy mieć naprawdę wyje**ne.

Dr Katarzyna Czyż - doktor nauk prawnych, absolwentka MBA oraz studiów podyplomowych Akademia Trenera, akredytowany coach ICF, studentka psychologii w pięcioletnim systemie dziennym. Psychoterapeutka w trakcie akredytacji WIP oraz praktykująca od dziesięciu lat joginka.

Książka "Emocje zadbane i masz wyje**ne. O trudnej sztuce radzenia sobie z uczuciami" - Katarzyna Czyż - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo one press. Książka posiada 200 stron i została wydana w 2022 r. Cena 27.63 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.