pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Strach ma wielkie oczy, może Ci naskoczyć

Autor książki:

Katarzyna Czyż

Dane szczegółowe:
Wydawca: one press
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 200 s.
Wymiar: 235x158 mm
EAN: 9788328396883
ISBN: 978-83-2839-688-3
Data: 2023-02-15
31.10 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Czy masz odwagę, by być sobą

Tak nie wypada, a tak trzeba. Bo tak się przyjęło. Tak należy. Musisz iść w tę stronę, tam czekają pieniądze, a w tamtym kierunku nie idź - owszem, tam może czekać nagroda, ale najpewniej spotka Cię porażka. Każda kobieta powinna być matką, a każdy mężczyzna musi spłodzić syna i posadzić drzewo. I tak dalej. I tym podobne. Bla, bla, bla. Frazesy, wyświechtane mądrości i kontrola społeczna.

A gdzie w tym wszystkim autentyczność Gdzie odwaga do tego, by zapytać samego lub samą siebie: kim jestem Jakie mam zdolności, możliwości, marzenia Kim chcę się stać Jakim człowiekiem pragnę być Gdzie szansa na prawdziwą samorealizację Nic się nie martw! Twoja odwaga gdzieś tam jest, uśpiona, przyczajona. Czeka, aż zdecydujesz się ją obudzić i stanąć oko w oko z własnymi strachami. Które - pamiętaj! - oczy mają co prawda wielkie, ale... wiesz co Potraktowane zgodnie ze wskazówkami, jakie znajdziesz w książce Katarzyny Czyż, mogą Ci naskoczyć.

W porównaniu z Tobą bowiem strachy są takie malutkie. O!

Książka "Strach ma wielkie oczy, może Ci naskoczyć" - Katarzyna Czyż - oprawa miękka - Wydawnictwo one press. Książka posiada 200 stron i została wydana w 2023 r. Cena 31.10 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.