pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Mów i zwyciężaj - okładka książki
Mów i zwyciężaj pozycja dostępna
Siedem wyzwań lidera - okładka książki
Siedem wyzwań lidera pozycja dostępna
Księgarnia »
Książki »
»
Awans. Zasady, które pomogą Ci zdecydować, czy jesteś gotowy na awans,...
książka:

Awans. Zasady, które pomogą Ci zdecydować, czy jesteś gotowy na awans, przyjęcie większej odpowiedzialności i wzrost autorytetu

Dane szczegółowe:
Wydawca: WODA ŻYCIA
Rok wyd.: 2012
Oprawa: twarda
Ilość stron: 234 s.
Wymiar: 150x215 mm
EAN: 9788390772035
ISBN: 978-83-9077-203-5
Data: 2012-09-14
pozycja niedostępna

Awans. Zasady, które pomogą Ci zdecydować, czy jesteś gotowy na awans, przyjęcie większej odpowiedzialności i wzrost autorytetu - Rick Renner - opis książki:

Napisałem tę książkę, by pomóc pastorom i liderom służb podejmować właściwe decyzje przy wybieraniu nowych członków zespołów przywódczych. Są to zasady, które sam stosuję w mojej własnej służbie. Ich prezentacja w tej książce nie jest z pewnością pełna ani doskonała, jednak dziesięć podstawowych opisanych tu kryteriów pomogło mi i członkom mojego zespołu przez wiele lat podejmować dobre decyzje w kwestii doboru nowych liderów. Wierzę, że książka ta pomoże ci podejmować dobre decyzje w budowaniu zespołu, z którym będziesz realizował zadania powierzone tobie przez Boga i poszerzysz terytorium Bożego Królestwa.

ze Wstępu

Książka „Awans. Zasady, które pomogą Ci zdecydować, czy jesteś gotowy na awans, przyjęcie większej odpowiedzialności i wzrost autorytetu” - oprawa twarda - Wydawnictwo WODA ŻYCIA.

Książka posiada 234 stron i została wydana w 2012 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Awans. Zasady, które pomogą Ci zdecydować, czy jesteś gotowy na awans,..."