pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Pracownia hotelarska. Szkoła ponadgimnazjalna. Kwalifikacja T.12. Praktyczna nauka zawodu. Technik hotelarstwa

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 362 s.
Wymiar: 205x290 mm
EAN: 9788302149962
ISBN: 978-83-0214-996-2
Data: 2015-09-03
72.61 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Publikacja przeznaczona do kształcenia praktycznego w zawodzie technik hotelarstwa realizująca treści z zakresu kwalifikacji T.12 (Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie), do wykorzystania podczas zajęć w pracowniach.

Sprawdza umiejętności związane ze stosowaniem sprzętu i technikami sprzątania jednostek mieszkalnych, wiedzę dotyczącą zasad uzupełniania wyposażenia jednostek mieszkalnych oraz procedur utrzymania czystości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie. Utrwala wiadomości na temat zasad i form przyjmowania zleceń na usługi dodatkowe oraz ich projektowania. Umożliwia ćwiczenie tworzenia jadłospisu zgodnie z obowiązującymi zasadami i dostosowanego do potrzeb gości, nakrywania stołu do posiłku, a także przygotowania różnych rodzajów śniadań hotelowych i podawania ich do pokojów.

Po każdym rozdziale zamieszczono karty pracy zawierające zadania praktyczne do samodzielnego wykonania.

Podręcznik „Pracownia hotelarska. Szkoła ponadgimnazjalna. Kwalifikacja T.12. Praktyczna nauka zawodu. Technik hotelarstwa” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP. Cena 72.61 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.