pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Praktyczna nauka zawodu. Pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych. Kwalifikacja E.7. Technik elektryk, elektryk elektromechanik. Szkoła ponadgimnazjalna

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 384 s.
Wymiar: 205x285 mm
EAN: 978830215811751
ISBN: 978-83-0215-811-7
Data: 2016-05-09
69.44 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Publikacja przeznaczona do praktycznej nauki zawodów technik elektryk, elektryk i elektromechanik w zakresie kwalifikacji E.7 (Montaż i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych). Została opracowana z myślą o wykorzystaniu podczas zajęć praktycznych w pracowni maszyn oraz maszyn i urządzeń elektrycznych. Składa się przede wszystkim z ćwiczeń, zadań i kart pracy podnoszących umiejętności i kwalifikacje uczniów w zakresie zasad bhp i pogłębiających ogólne informacje na temat maszyn prądu stałego, specyfiki oraz budowy i zastosowania poszczególnych rodzajów maszyn elektrycznych, transformatorów, maszyn indukcyjnych, maszyn synchronicznych, maszyn małej mocy, maszyn komutatorowych prądu przemiennego, odbiorników energii elektrycznej oraz urządzeń energoelektronicznych. Stanowi narzędzie, dzięki któremu uczniowie mogą się dobrze przygotować do części praktycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.

Podręcznik „Praktyczna nauka zawodu. Pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych. Kwalifikacja E.7. Technik elektryk, elektryk elektromechanik. Szkoła ponadgimnazjalna” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP. Cena 69.44 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.