pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Żywienie dziecka w pierwszym roku życia
Tytuł książki:

Żywienie dziecka w pierwszym roku życia

Dane szczegółowe:
Wydawca: RM
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 200 s.
Wymiar: 160x230 mm
EAN: 9788381514613
ISBN: 978-83-8151-461-3
Data: 2021-02-12
18.43  29.99  11.56 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Droga Mamo, drogi Tato!
Z doświadczenia wiemy, jak wiele wątpliwości dotyczących żywienia niemowlęcia mają rodzice. Karmić naturalnie Jeśli tak, to jak długo Czy dziecko jest już gotowe na nowości i stały pokarm Kiedy zacząć podawać mu produkty zawierające gluten Czy tak małe dziecko może jeść orzechy i truskawki A jeśli tak, to kiedy Czy porcje są wystarczające i czy maleństwo się najada Nie dajcie się zwariować! Polegajcie na swojej intuicji, a przede wszystkim wsłuchajcie się w potrzeby Waszego dziecka. Przyda się Wam też porządna porcja wiedzy oraz inspiracje, co i jak gotować - to wszystko znajdziecie w tym poradniku napisanym przez doświadczone dietetyczki!
Książka zawiera:
- Ponad 120 sprawdzonych przepisów i inspiracji na pyszne śniadania, obiady i kolacje oraz słodkie, ale zdrowe przekąski dla maluszka.

- Najbardziej aktualny stan wiedzy o zasadach żywienia niemowląt i prawidłowym rozszerzaniu diety dziecka w 1. roku życia.

- Najnowsze informacje o karmieniu piersią i karmieniu sztucznym.

- Informacje o responsive feeding.

- Rady, kiedy wprowadzać produkty o stałej konsystencji, produkty alergizujące, soki; jak często karmić dziecko; jaką porcję podawać; jak rozpoznać, czy dziecko się najadło.

- Plus i minusy gotowych dań w słoiczkach oraz przygotowywanych samodzielnie.

- Informacje na temat BLW i diety wegeteriańskiej u dziecka.

Autorki książki - Magdalena Czyrynda-Koleda, Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska, Ewa Sypnik-Pogorzelska i Monika Stromkie-Złomaniec - są specjalistkami do spraw żywienia, pracującymi na co dzień w poradni dietetycznej Dietosfera

Książka "Żywienie dziecka w pierwszym roku życia" - Magdalena Czyrynda-Koleda, Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska, Ewa Sypnik-Pogorzelska, Monika Stromkie-Złomaniec - oprawa miękka - Wydawnictwo RM. Książka posiada 200 stron i została wydana w 2021 r. Cena 18.43 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Magdalena Czyrynda-Koleda, Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska, Ewa Sypnik-Pogorzelska, Monika Stromkie-Złomaniec - autor m.in.:
Produkty podobne:
Karmimy małe dziecko - okładka książki
Karmimy małe dziecko Jolanta Zdzienicka
Jak cało i zdrowo przyszedłem na - okładka książki
Jak cało i zdrowo przyszedłem na świat / Jak żywić... Willy Breinholst, Hanna Szajewska, Piotr Albrecht
Po prostu piersią - okładka książki
Po prostu piersią Gill Rapley, Tracey Murkett