pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Zwinny talent. Dziewięć kluczowych kroków do wyboru pracowników, którzy...
książka:

Zwinny talent. Dziewięć kluczowych kroków do wyboru pracowników, którzy przetrwają nadchodzące zmiany

Dane szczegółowe:
Wydawca: Imprint Media
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 230x150 mm
EAN: 9788364299858
Data: 2019-10-29
72.77  120.00  47.23 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Zwinny talent. Dziewięć kluczowych kroków do wyboru pracowników, którzy przetrwają nadchodzące zmiany - Ralf Knegtmans - opis książki:

Świat zmienia się w zawrotnym tempie i zmiany te mocno dotykają rynek pracy. Zwinność, rozumiana jako zdolność adaptacji i nieustannego uczenia się, stała się dziś ważniejsza niż formalne kwalifikacje i wyuczone umiejętności. Autor książki Zwinny talent pokazuje, jak rozpoznać "talenty gotowe na przyszłość", i przedstawia praktyczne narzędzia do przeprowadzenia skutecznego procesu wyboru zwinnych pracowników.

Dodatkowo, specjalnie dla polskiego czytelnika, o zwinności, rekrutacji i praktyce prowadzenia odnoszącego sukcesy przedsiębiorstwa opowiadają:
Dominika Bettman, prezeska SIEMENS Polska,
Brunon Bartkiewicz, prezes ING Bank Śląski,
Jarosław Koziński, partner i Tax and Law Leader, EY,
Marek Śliboda, prezes MARCO.

Absolutne ABC współczesnej rekrutacji: przedsiębiorcom i HR-owcom da potężne i sprawdzone w praktyce narzędzia; kandydatom pozwoli zrozumieć dzisiejszy rynek pracy i realne potrzeby pracodawców.

RALF KNEGTMANS - Uznany autorytet w dziedzinie nowoczesnego przywództwa, HR i rekrutacji talentów. Autor licznych artykułów specjalistycznych oraz kilku książek, których głównymi tematami są cechy charakteryzujące najlepszych pracowników wysokiego szczebla, zarządzanie kadrą kierowniczą oraz obiektywizacja procedur rekrutacyjnych. Podczas wykładów i konferencji, w oparciu o lata praktyki oraz własne badania naukowe, mówi o wyzwaniach stojących przed współczesnym HR oraz o tym, jak przeprowadzić rekrutację pracowników, którzy z sukcesem przetrwają w dynamicznie zmieniającym się świecie. Partner zarządzający holenderskiej firmy De Vroedt & Thierry, która od ponad 40 lat specjalizuje się w doradztwie i rekrutacji kadry kierowniczej.

Książka „Zwinny talent. Dziewięć kluczowych kroków do wyboru pracowników, którzy przetrwają nadchodzące zmiany” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Imprint Media.

Książka posiada 304 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Zwinny talent. Dziewięć kluczowych kroków do wyboru pracowników, którzy..."
Kupujący tę pozycję zamówili również:
50 najlepszych technik coachingowych - okładka książki
50 najlepszych technik coachingowych Gillian Jones, Ro Gorell
Produkty podobne:
Agile. Rusz głową! - okładka książki
Agile. Rusz głową! Andrew Stellman, Jennifer Greene
Jak wszechstronnie rozwinąć zdolności - okładka książki
Jak wszechstronnie rozwinąć zdolności dziecka Lauren Bradway, Barbara Albers Hill