pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Rób swoje! 10 sposobów na kreatywność w każdym czasie
książka:

Rób swoje! 10 sposobów na kreatywność w każdym czasie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 224 s.
EAN: 9788328362956
ISBN: 978-83-2836-295-6
Data:2020-03-26
Cena wydawcy: 39.90 zł zapowiedź

Rób swoje! 10 sposobów na kreatywność w każdym czasie - Austin Kleon - opis książki:

Czy nie odnosisz wrażenia, że świat z dnia na dzień staje się coraz głupszy i gorszy Widać to w mediach i na ulicach. Tak, masz rację, nigdy nie będzie łatwiej i spokojniej. Świat jest nieprzewidywalny, zmiany zachodzą w najbardziej nieoczekiwanych kierunkach i w zawrotnym tempie, a stabilne wydają się tylko dwie sprawy: kreatywna praca jest ciężka, a życie trwa zbyt krótko. Brzmi to jak prosty przepis na wypalenie twórcze, prawda Jeśli jednak nie masz zamiaru się poddać i chcesz prowadzić wartościowe i owocne życie, przyda Ci się garść pomocnych wskazówek.

To książka dla pisarzy, artystów, a także dla nauczycieli, przedsiębiorców, studentów czy działaczy społecznych. Przedstawia 10 prostych zasad, które ułatwiają pozostanie kreatywnym niezależnie od okoliczności, i wyjaśnia, na czym polega ich wartość oraz w jakich sytuacjach okazują się szczególnie przydatne. Reguły te pomogły wielu wspaniałym ludziom w zachowaniu spokoju i pozostaniu twórczym pomimo zmian, jakie zachodzą w otaczającym świecie. Książka będzie cenna zwłaszcza dla osób, które muszą pozostać twórcze i pełne energii mimo narastającej frustracji i zmęczenia. Zawarte w niej ponadczasowe, praktyczne i etyczne wskazówki pomogą w pozostaniu twórczym, skoncentrowanym i uczciwym wobec siebie.

Podążaj ścieżką własnej kreatywności:
przeżywaj jeden dzień na raz
znajdź w pracy zabawę i rób prezenty
czasami zmieniaj zdanie i nie bój się posprzątać
spaceruj i pozbywaj się demonów
znajdź źródło kreatywności we własnym ogródku
Zwróć uwagę, na co zwracasz uwagę!
O autorze
Austin Kleon jest rysującym pisarzem, autorem kilku bestsellerów, napisał również tomik poezji Newspaper Blackout. Jego książki przetłumaczono na kilkanaście języków. Koncentruje się na zagadnieniach związanych z kreatywnością we współczesnym świecie. Często prowadzi wykłady i szkolenia w tym zakresie, współpracował między innymi z wytwórnią Pixar, Google, SXSW, TEDx i The Economist. Publikuje online na austinkleon.com. Mieszka z rodziną w Austin w stanie Teksas.

Książka „Rób swoje! 10 sposobów na kreatywność w każdym czasie” - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion.

Książka posiada 224 stron i została wydana w 2020 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Rób swoje! 10 sposobów na kreatywność w każdym czasie"
Austin Kleon - autor m.in.: