pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Zrozumieć konflikt w sobie
książka:

Zrozumieć konflikt w sobie

Dane szczegółowe:
Wydawca: New Space
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 130 s.
EAN: 9788366034358
ISBN: 978-83-6603-435-8
Data: 2020-05-21
Cena wydawcy: 48.00 złpozycja niedostępna

Zrozumieć konflikt w sobie - Renata Engel - opis książki:

Czytelnicy, którzy znają poprzednią książkę Renaty Engel Spotkanie z wewnętrzną prawdą, wiedzą już, że autorka jest nie tylko obdarzona darem jasnowidzenia, ale także rzadko spotykaną umiejętnością wspierania ludzi bezskutecznie usiłujących dotrzeć do zakamarków swojej duszy.

Nie dziwi zatem fakt, że nową książkę dedykuje wszystkim, którzy: posiadają wewnętrzną ciekawość i chęć eksperymentowania i poznawania swojej psychiki, jej nieodkrytych dotąd otchłani.

Chociaż często spotykamy ludzi udzielających "dobrych rad", to życie wciąż przekonuje nas, że najtrudniej jest postawić diagnozę sobie samemu. Zwłaszcza, gdy uleczenia domaga się nasze wnętrze.

Jak pisze Renata Engel: pojawiające się w nas konflikty nie sprzyjają poczuciu szczęścia i stabilizacji emocjonalnej. Dlatego ważne jest ich rozpoznanie i zrozumienie, w jaki sposób powstają.

Dzięki lekturze nowej książki - Zrozumieć konflikt w sobie możemy nie tylko uświadomić sobie, co jest dla nas przeszkodą, dlaczego targają nami emocje, czemu ulegamy rezygnacji, a dokonane wybory wciąż nie przynoszą upragnionej satysfakcji.

Z tej czarnej dziury wyłoni się jednak coś bezcennego. Najważniejsze jest bowiem - światełko w tunelu
Jeśli uda się nam połączyć zdarzenia, przypomnieć sobie pozornie nieistotne fakty, odtworzyć minione uczucia, wreszcie sięgnąć do skrytych marzeń, to mamy szansę złapać psychiczny oddech. I nawet, gdy nie uciekniemy od naprawdę trudnej codzienności, to rozwikłanie wewnętrznego konfliktu pozwoli zdobyć nowe siły, nową perspektywę i zupełnie nowe widzenie siebie - czyli zrobimy pierwszy krok w stronę lepszego jutra.

Książka „Zrozumieć konflikt w sobie” - oprawa miękka - Wydawnictwo New Space.

Książka posiada 130 stron i została wydana w 2020 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Zrozumieć konflikt w sobie"
Renata Engel - autor m.in.: