pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Radykalne samowybaczanie
Tytuł książki:

Radykalne samowybaczanie

Autor książki:

Colin C. Tipping

Dane szczegółowe:
Wydawca: MEDIUM
Rok wyd.: 2009
Oprawa: miękka
Ilość stron: 232 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788387025953
ISBN: 978-83-8702-595-3
Data: 2009-08-14
20.03  29.00  8.97 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Jakże często obwiniamy się z powodu czegoś, co zrobiliśmy lub czego nie zrobiliśmy, choć wydaje nam się, że należało. Jak często nie akceptujemy siebie pod względem fi zycznym czy psychicznym, co prowadzi do konfliktów z otoczeniem, niepowodzeń, a nawet chorób.
W swojej nowej książce Colin C. Tipping wskazuje, jak możemy uwolnić się od nieuzasadnionych często wyrzutów sumienia i kompleksów oraz zrozumieć, że pomimo tego, co o sobie myślimy, jesteśmy wyjątkowi i doskonali tacy, jacy jesteśmy, i że wszystko, co dzieje się w naszym życiu, jest doskonałe. Opierając się na teorii Radykalnego Wybaczania, prezentuje praktyczną metodę Radykalnego Samowybaczania, która pozwala nam wyzbyć się poczucia winy, wstydu, gniewu, lęku oraz innych negatywnych emocji, które niszczą nam życie, i w pełni zaakceptować siebie. Można ją też stosować do wielu konkretnych problemów, takich jak kłopoty fi nansowe, nadwaga, nieudany związek, brak życiowego partnera itp. Przede wszystkim musimy poznać i zrozumieć siebie - a pomogą nam w tym liczne ćwiczenia proponowane w książce. Następnie autor prowadzi nas przez proces "pięciu kroków", abyśmy mogli uporać się z przeszłością, przeprosić, jeśli trzeba, naprawić to, co można, wybaczyć sobie i śmiało iść dalej. Ten praktyczny podręcznik pomoże nam zaakceptować i pokochać siebie, a dzięki temu nasze życie stanie się radosne, twórcze i pełne miłości.

Książka "Radykalne samowybaczanie" - Colin C. Tipping - oprawa miękka - Wydawnictwo MEDIUM. Książka posiada 232 stron i została wydana w 2009 r. Cena 20.03 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Colin C. Tipping - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Twój dobry rok - okładka książki

Twój dobry rok

Agnieszka Maciąg
Radykalne wybaczanie - okładka książki

Radykalne wybaczanie

Colin C. Tipping
Produkty podobne: